Arama sonuçları: *

1. Mert0603

PC çalışıyor ekrana görüntü gelmiyor

Ramlerini kontrol et başka bir ram varsa kendi anakartina uygun arkadaşından falan değiştirerek çalıştırmayı dene
  2. Mert0603

Yeni bilgisayarım İnternete bağlanmıyor

Ah laan 😂
  3. Mert0603

Yeni bilgisayarım İnternete bağlanmıyor

Knk USB kablo ile telefonunun internetine bağla o sıra da Windows bir güncelleme yapacak sonra aygıt yöneticisine giriceksin bağlantı yollarını kopyalayıp internet üzerine yapıştırıp indiriceksin sorun düzelicek
  4. Mert0603

bilgisayar açılırken ekranda yazı çıkıyor

Del veya F11 F2 tuşlarından biosa girip boot menüden Windowsun kurulu olduğu yeri seç sorun düzelir yine ayni problem olursa aynısını tekrarlarsin
  5. Mert0603

PC upgrade etmek istiyorum sizce sistemimde neler değiştirmeliyim ?

Bence intele geç Intelin i5 10.11. nesil işlemcileri gayet iyi performans veriyor ben de kullanıyorum yeni geçtim
  6. Mert0603

PC den ses geliyor ve mavi ekran veriyor

Kanka anakartın biosu güncel değilse her oyunda mavi ekran verir mavi ekran verme sebebi de ram hatası Windowsun saçma özelliklerinden bir tanesi anakartın biosu güncel mi kontrol eder misin 1652737097 Kanka anakartın biosu güncel değilse her oyunda mavi ekran verir mavi ekran verme sebebi de...
  7. Mert0603

Mavi Ekran bilgisayarınızda bir hata oluştu

Normal Testten 75 derecenin üstüne cikmadiysa normal gibi gibi sankii
  8. Mert0603

Valorant 1067 Hatası

Oyuna girişte hata ile karşılaşmak can sıkıcı biliyorum. Bu süreçte sorunu bizimle paylaşmana gerçekten çok sevindim. Belirtmeliyim ki karşılaştığın hata TPM 2.0 ve Secure Boot'un açık olmamasından kaynaklanıyor. TPM 2.0 ve Secure Boot Windows 11'in sistem gereksinimlerinde olan bir güvenlik...
  9. Mert0603

Kasada her şey çalışıyor ama sinyal yok

Sorun bu şekilde olunca malesef sur şundandir veya bundan dolayıdır diyemiyoruz malesef eğer masaüstüne gelebiliyorsan ekran kartı ve işlemci testini yaap yük bindir problem yoksa sağlamdır sonrasında eğer iki ram kullanıyorsan tek tek çalıştır o şekilde kullan mavi ekran hatası almamaya çalış...
  10. Mert0603

rx 6500xt + ryzen 5 1600 af kasma sorunu

Virüsler oyunda ki fpsi düşürür
  11. Mert0603

Ssd alsam beni ne kadar idare eder

FPS artışı olmaz ama bilgisayarını hızlandırır bence ssd kullanmalısın iyi olur senin için
  12. Mert0603

%75 derece normal sıcaklığı mı? Daha önce yaptın mı test
  13. Mert0603

Görüntü veriyor mu kart ? İçini açtın mı kartın
  14. Mert0603

Dostum furmark testi yap bir de işlemci testini yap her ikisine de yük bindirdiğin de bir problem yoksa muhtemelen ramin arızalıdır. Ya da hdd olabilir onların da sağlık kontrolüne bak uygulamalardan
  15. Mert0603

PC aşırı kasma sorunu

SSD kullanmıyor musun? Format atmayı denedin mi ?
  16. Mert0603

Çözüldü✓ GTA 5 10-20 FPS SORUNU

Knkm oyunlar da FPS artırmanın tek yolu iyi bir sistem başka türlü FPS artmaz 😂
  17. Mert0603

Apu işlemciyi 8gb ramle kullanan var mı

Sebebi şu bu arkadaşımızın sisteminde ekran kartı olmadigindan oyun oynadığı zaman tüm yük islemci ve ramlere bindiği için çift slotun dolu olması da veri yolu hızını işlemciye daha hızlı aktarabilmek yani tam performans almak
  18. Mert0603

İşlemciden tam performans almak 😂😉
  19. Mert0603

İşlemciden tam performans alman için iki slotu da kullanman gerek yani 16 GB ram olması daha iyi olur
  20. Mert0603

Yardım Ekranda siyah beyaz yatay çizgiler çıkıyor :(

Ekran kartının modeli markası nedir? Bağlantıyı VGA la mi yapıyorsun hdmı ile mi ?
Top Bottom