Arama sonuçları: *

1. Metin Kandemir

🔥 PCH F7 12400F RTX3060 13999TL 🔥 STOK BİTTİ

hocam zaten windows kurduktan sonra nasıl anlarız demişsin, windows kurabiliyorsan görüntü de geliyor demektir. görüntü gelmezse fiziksel olarak sorun var demektir. Pc ilk geldiğinde bi gözünle bakarsın sorun teşkil eden bi durum varmı diye sonra kapağı açıp fiziksel olarak her parça yerinde...
  2. Metin Kandemir

test programları yardımıyla stres testine sokabilirsiniz. 1684277416 yok hocam zonguldaktayım.
  3. Metin Kandemir

benim bu konu hakkında maalesef yapabileceğim bir şey yok ancak şikayetinizde haklısınız. yurtiçi firmasını seçenlerin siparişleri eline ulaşıp diğer firmayı seçenlerin ki ulaşmıyorsa ortada bir sorun var demektir. 1684195125 arayıp iletmeme rağmen malesef takılı geldi. Kargo 2 ayrı kutu...
  4. Metin Kandemir

bence burada sorun kolaygelsin firmasından kaynaklı gözüküyor. bana cumartesi günü geldi. (firma yurtiçi kargo)
  5. Metin Kandemir

Siparişiniz onay bekliyor diyor sizde de varmı böyle bi yazı?
  6. Metin Kandemir

Çözüldü✓ jahrein king xll sistem alınır mı

dediğim gibi tercih sizin tercihiniz sana göre diğer sistem daha iyiyse onu alırsın.
  7. Metin Kandemir

tercih senin tercihin ben sadece sana yeni çıkan bir sistemin linkini attım.
  8. Metin Kandemir

https://www.gaming.gen.tr/urun/180976/technopat-tn1-intel-i3-12100f-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ aynı fiyata daha iyisi var hocam
  9. Metin Kandemir

PC HOCASI yeni sistem 9599 9.999 TL

İntel olan sistem şu an stokta arkadaşlar alınabiliyor
  10. Metin Kandemir

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem !

haftalardır bu zamanı bekledik bakalım artık nasıl bi sistem olur bilemiyorum ama Abdullah'a güvenim tam bu konuda. kesinlikle ince eleyip sık dokuduğunu, bizler için belki de yüz yüze, telefonda saatlerce dil döktüğünü düşünüyorum. Emeklerin boşa gitmez inşallah yine ciddi anlamda ihtiyacı olan...
  11. Metin Kandemir

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

nasıl bir şartlar olacak bilmiyorum ama uzun zaman önce kayıt olup benim gibi sadece vakit geçiren mesaj atmayan kişiler yararlanabilecek mi acaba yani örnek veriyorum 14 mayıs foruma özel sistem cıkarılacak diye paylaşıldıktan sonra foruma kayıt olanlara verileceğini zannetmiyorum. Fakat benim...
  12. Metin Kandemir

bilgisayardan denemediğim tarayıcı kalmadı kaç sefer sepete ekledim. adres seçiminde hep site çöktü ya da hata verdi. aynı sorunları telefondan da yaşadım en az 3-4 sefer sepete ekledim ve adres seçiminde hatalarla karşılaştım. tamam sistem cok iyi ama satışı yapılan sitede sıkıntı var hayırlısı...
  13. Metin Kandemir

İnşallah alabilirim beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir sistem uzun zamandır 775 pinli sistemim mevcut yaklaşık 8 yıldır :) inşallah hazır aylardır çalışmışken alabilirim kısmet...
  14. Metin Kandemir

aylardır bekliyorum adam akıllı bi sistem alabilmek için abdullah'a da güvenimiz tam hayırlısı olsun. benim gibi bekleyip maddi gücü yeten, aylarca çalışıp okul harçlıklarını biriktiren arkadaşlara inş stok kalır. bu seferde fırsatçılara kaptırmayız inşallah. beklemedeyiz :)
Top Bottom