Arama sonuçları: *

1. Metin Kandemir

İlk termal macun denemem nasıl

Termal macunu çok fazla kullanmak, soğutma performansını artırmayacağı gibi işlemciye ve anakarta zarar verebilir. Eğer taşma varsa taşan kısımları alıp soğutma bloğunu tekrardan yerine oturtabilirsin. Fazla macun çıkmadığını görürsen her şey yolunda demektir.
  2. Metin Kandemir

lian li argb kablosu

service manuelini indirip baktım ama özel olan bir kablo çeşiti değil aslında bi ucu sata 15 pin diğer ucu +5v ve Gnd 2 pinli soket aslında olması lazım ilginç.
  3. Metin Kandemir

lian li argb kablosu

https://www.trendyol.com/alfais/4597-sata-power-to-fan-cevirici-3-port-y-pin-pwm-coklayici-splitter-fan-kablosu-p-214903528 işini görür mü bilmiyorum ama sata to fan kablosu resimdeki
  4. Metin Kandemir

Mönitörümde sürekli bağlantısı kopuyor

iş yerimde ki güvenlik kamera kayıt cihazının bağlı olduğu monitörde de aynı sorun var. İçeride ki buzdolabı çalışmaya başlayınca 1-2 sn lik monitör kapanıp açılıyor. Kahve öğütme makinası çalışınca aynı şekilde kapanıyor. Büyük ihtimalle şebeke hattından gelen voltajda dalgalanmalar oluyor...
  5. Metin Kandemir

Çözüldü✓ Chrome da youtube kasma sorunu

chrome gelişmiş ayarlar kısmında donanım ivmesini kullan diye bi ayar var. sende işaretliyse kaldır öyle dene. eğer işaretli değilse işaretle birde öyle dene bakalım fark olacak mı
  6. Metin Kandemir

GPU VE CPU DÜŞÜK kullanıyor

o zaman oyun ağır sistem gereksinimi gerektirmiyordur. bu kadar işlemci ve gpu kullanımı yeterli geliyordur. herhangi bi sorun vs yaşamıyorsan fps drop vs. kafana takacak bir şey yok
  7. Metin Kandemir

GPU VE CPU DÜŞÜK kullanıyor

oyunun grafik ayarlarını yükseltmeyi dene
  8. Metin Kandemir

Video izlerken tam ekrandan çıkınca tarayıcı çökmesi

ddu bir program ekran kartı driverını silmen için. Display Driver Uninstaller uzun hali. GPU driverını geride iz bırakmadan silebilirsin
  9. Metin Kandemir

FPS DROP YİYORUM yardım

büyük ihtimalle işlemci soğutucun tam oturmamış. bi kontrol etmende fayda var
  10. Metin Kandemir

Video izlerken tam ekrandan çıkınca tarayıcı çökmesi

ekran kartının var olan driverını ddu ile kaldır. kartın sitesinden en son güncel driverı indir kur. dene bakalım sorunun çözülecek mi
  11. Metin Kandemir

Çözüldü✓ Klavye ile 3 rakamına basınca 7 yazıyor?

en son çare olarak aygıt yöneticisinden klavyeyi kaldırın ve pc yi yeniden başlatın hocam başka bulabildiğim ve bildiğim bi yöntem yok malesef
  12. Metin Kandemir

CTRL+ Shift +NumLock veya CTRL+FN tuşlarına basın. Birde bu yöntemi denermisiniz
  13. Metin Kandemir

böyle bir yöntem varmış denermisiniz
  14. Metin Kandemir

fn + num lock tuş kombinasyonunu dener misiniz
  15. Metin Kandemir

Çözüldü✓ Yalama olmuş, boşa dönen vida nasıl çıkartılır?

vida başını altına cımbız yada ince uclu düz tornavidayla kaldırarak vidayı sökmeyi deneyebilirsin. vidayı sökerken altından da yukarı ittirmelisin.
  16. Metin Kandemir

Çözüldü✓ Anakart Braketinde Eksik gelen vida sorunsalı

ben yeni bi ürün sipariş ettiğini zannedip gelen ürünün içerisinden eksik vida çıktığını zannetmişim hocam k.b sonradan düzeltmeye calıstım mesajı ama iş işten geçti :S
  17. Metin Kandemir

Çözüldü✓ Asus laptopumu düşürdüm yardım

Modüler batarya ise sökebilirsin hocam bu sayede laptop güç alamadığı için kapanacaktır
  18. Metin Kandemir

sorun nedir artık lütfen yardım edin

Nasıl düzelttiğini de yazarsan senin gibi bu sorunu çözmeye çalışan arkadaşları da bilgilendirmiş olursun. (y)
  19. Metin Kandemir

Çözüldü✓ 1 Bilgisayara 2 ses sistemi Acil

aynı anda 2 hoparlörden aynı sesi almanız için linkte ki aparattan lazım malesef. Sesleri 2 hoparlörden de aynı sürücü üzerinden alıyorsanız maalesef mümkün değil. https://www.hepsiburada.com/electroon-3-5mm-erkek-2x3-5mm-disi-cevirici-kablo-20cm-p-HBV000002AM5X
Top Bottom