Arama sonuçları: *

1. MufoTr

Deneysel 2.El 2070S Sistem Toplama

ekran kartı satıcısı oltayı atmış sazan bekliyor hadi bakalım. Mersin de elden aldıralım dese yan yattı çamura battı olur :D
  2. MufoTr

Bir Apu sistem için ne kadar bütçe lazım?

İşte öyle dostum tamamen senin pazarlık yeteneğine ve araştırmalarına kalmış maalesef. Fikir vermesi açısından en ucuz sağlam Ryzen 2200 g şu anda 600₺den satılıyor. 1614087774 Bu güzel bir sisteme benziyor ama rami 2x8 yapmak lazım. En azından kafanız rahat olur sıfır garantili bir şekilde...
  3. MufoTr

Bir Apu sistem için ne kadar bütçe lazım?

ikinci el mi sıfır mı toplamak istiyorsun?
  4. MufoTr

60-70K SİSTEM ÖNERİSİ

Yurtdışında gezi ayarlayın 2 kişi yiyin için yatın sonra oradan 3090 sistem alın gelin artan parayla da Uludağ'da 1 hafta kayak yapın
  5. MufoTr

1660s sistem nasıl sizce?

Çok teşekkürler yorumların için.
  6. MufoTr

Rampage seçme sebebim de çok ucuz yakalamış olmam, şu anlık sıkıntı yok gibi. Sadece ufak 2 renk ayarı yaptım...
  7. MufoTr

165hz benim için fazla aslında, genelde hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum. Ssd seçeneğini düşünüyorum şu anda 500gb aslında bana yetiyor çok fazla oynadığım oyun yok. Bi 256 gb m2 ssd taksam çok daha iyi olur gibime geliyor. Çok oynadığım oyunları ve Windowsu m2 ssdye kurarım diğer oyunları sata...
  8. MufoTr

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 12nm(AF model) 2. el 12 ay garantili 650₺ aldım. Anakart: ASUS TUF B450 PRO GAMING RGB Amazon'dan sıfır 788₺ aldım. Ekran kartı: MSI GTX 1660 Super Gaming RGB zaten vardı. RAM: 2x8 GB 3000MHz Corsair Vengeance siyah RAM zaten vardı. Kasa: Game booster GB-3309 model RGB...
Top Bottom