Arama sonuçları: *

1. M

Hangi pablo escobar dizisini izleyeyim ?

Teşekkürler
  2. M

Hangi pablo escobar dizisini izleyeyim ?

Netflix e yazdım bi narcos var bi narcos mexico var bi el chapo var hepsi 3 sezon :D pablo escobar diye dizi var 74 bölüm film var hangi sırayla izlemem lazım
  3. M

The godfather izlemeden önce kitabını okumalı mıyım ?

Arkadaşlar selam bazılarınız yadırgayabilir ama hayatımda hiç godfather izlemedim kitabını da okumadım film serisine başlayacaktım arkadaşım illa ilk kitabını oku dedi sizce kitabını okumadan filmine başlamamalı mıyım ?
  4. M

Harry potter vs hızlı ve öfkeli hangisine başlayayım

netflix de yok diye biliyorum sadece 9 var galiba
  5. M

Yazdığım şeyi okursan kıyaslama yapmıyorum her türü seviyorum korku hariç siz izlerken hangisinde daha çok eğlendiniz çoğunluğa göre ilk onu izlicem o yüzden sordum
  6. M

Çoğunluk hızlı ve öfkeli demiş duruma göre ona başlıcam herhalde
  7. M

Arkadaşlar ben böyle tanınmış sevilmiş film serilerini hiç izlememiştim . En son alacakaranlık izledim çok beğendim ve böyle film serilerini izlemeye başlıcam. İkisi farklı filmler biliyorum ama ben korku hariç her türü severim ( izlediklerim boş boş bağırıp korkutmaya çalışıyor hiç sevmitorum o...
  8. M

Netflix güzel anime dizisi önerisi

Arkadaşlar ilkkez anime dizisi izlicem filmini bile izlememiştim ilkkez başlarken sarıp da sonra başka bir anime izliyim diyebileceğim bi dizi var mı
  9. M

netflix iade etsem param gelir mi ?

netflix iptal etmeyi unuttum hesaptan para çekmiş yenilnenmiş 2 gün geçti iptal etsem param gelir mi =?
  10. M

netflix ortak olacak var mı ?

arkadaşlar netflix en üst paketi alcam şimdi ortak olcak 2 kişi arıyorum ( instagram ve numaramı veririm güven için papara kartla alcam 10tl iade geldi 32tl üzerinden bölüşücez yani 8 TL )
  11. M

Rıveldale nasıl bir dizi başlanır mı ?

SEVDİĞİM TARZ DEĞİLDE EN ÇOK BEĞENDİĞİM DİZİLERİ SÖYLÜYİM 1. PRİSON BREAK 2.HIMYM 3. BREAKİNG BAD 4. LUCİFER ŞUAN VİKİNGS İZLİYORUM BEĞENDİM AMA BİTMEDİĞİ İÇİN SIRAYA KOYMADIM
  12. M

didekkktiff izledim güzeldi .d
  13. M

Şuan vikings 4.11 deyim 1 2 haftaya biter diye düşünüyorum rıverdale diziwine başlanır mı onu izliceğine şunu izle diyeceğiniz bir şey var mı ?
  14. M

1 aylık ücretsiz netflix aldım hata veriyor

Arkadaşlar arkadaşımınkini kullanıuodum sorunsuz sonra sitesinden aldım 2tl herhalde ama bu hatayı verdi nasıl düzelir ya da düzelir mi (1 gün kullandım sorunsuz)
  15. M

Lucifer netflix de yok sizde de öyle mi?

Neden böyle oldu acaba
  16. M

Lucifer netflix de yok sizde de öyle mi?

Lucifer izliyodum 2. Sezon son bölümdeydim şimdi devam ediyim dedim izleme geçmişimde kalkmış aratıp izliyim dedim yazdım ama çıkmıyo lucifer sizde de öyle mi? 1600634809 Prison break , breaking bad de gözükmüyo bende sorun benşe alakalı herhalde
  17. M

lucifer dizisi nasıl ?

bitti 1. sezon 2. de 2. bölümdeyim güzel şuan
  18. M

lucifer dizisi nasıl ?

başladığım diziyi bırakmam sıkılsamda ama eziyetli .d
  19. M

lucifer dizisi nasıl ?

1. sezon gibiyse konu bitmiyorsa sıkmaz 1600376774 %90 o değil mi zaten polisiye 1600376777 %90 o değil mi zaten polisiye
  20. M

lucifer dizisi nasıl ?

1. sezon bitti baya sardı güzel dizi sonraki sezonlarda nasıl spoiler vermeden güzel mi devam ediyor yoksa sıkmaya mı başlıyor ?
Top Bottom