Arama sonuçları: *

1. M

gamepass oyunu yükleyemiyorum

arkadaşlar bazı oyunlarda sorun yok bazılarında böyle 3 nokta gidip geliyor ama açılmıyor bi şey fifa 23 indirecektim olmuyor 22 de aynısı
  2. M

Xbox 9. Nesil kol ile pilleri sarj edebiliyor muyuz ?

Hm teşekkür ederim ben de yanlış anlamış olabilirim pillerin sarjı bittiğinde kabloyu takıp oynamaya devam edip bi kenarda da pilleri sarj edebilirsiniz demiştir belki de
  3. M

Xbox 9. Nesil kol ile pilleri sarj edebiliyor muyuz ?

Arkadaşlar daha önce bilmiyordum böyle bir şeyi kol hakkında bilgim olsun diye video izlerken vatan bilgisayarın videosuna baktım Piller kola takılıyken bilgisayarı kablolu kullanmak için kabloyu Takıp pilleri de sarj edebiliyoruz filan dedi doğru mu bu. ? Sarj edilebilir pil alsam bittiğinde...
  4. M

Xbox gampad 9. Nesil pille kaç saat çalışır

Duracell pil ile kaç saat çalışır az süre veriyorsa ikidebir pil sarj etmektense kablo ile oynayacağım pc den oynarım zaten uzakta durmam
  5. M

Xbox 9. Nesil gamepad pilleri hangisi

Arkadaşlar bluetooth dongle ve pil alıcam da hangi pil oluyor bu kola https://amzn.eu/d/affm8d3 Bu olur mu ?
  6. M

3 aylık bedava gamepass doğru mu ?

https://tekmoloji.com/ucretsiz-3-aylik-xbox-game-pass-ea-play-4933/ arkadaşlar bu haberle yaptım ama kart bilgilerinigirince hata veriyor ikidebir ama doğru
  7. M

Xbox gamepass pc deki pyunlar için orjinal windows mu lazım ?

sistem alırken 800tl ye indirimle verebiliyoılar diye biliyorum o kadar vermek istemiyosan da win 10 lisans için keyler satılıyor güvenirsen al 20 30 TL sorun ytaşayan çok yok
  8. M

Arkadaş ben öyle hatırlıyorum bi sor demişti de ben de boşa almıyim diye sordym teşekkürler
  9. M

Son sürüm ama lisanssız
  10. M

İndirime girmiş almayı düşünüyorum orjinal windpws olmasa indiremiyor muyuz?
Top Bottom