Arama sonuçları: *

1. M

linkteki monitör nasıl alınır mı?

rampage filan boş bilindik markalardan al diyor yani. rampage ekipman üretiyor genelde ama ekipmanlarının bile iyi olduğu söylenemez :D monitörde boş iştir bana göre. aynı fiyatta adamın aşağıda attığı aoc samsung viewsonic daha iyidir. ben olsam mesela benq bir 144hz monitörle 240hz rampage...
  2. M

6-7k arası monitör önerisi yapar mısnız _?

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-238-vg249qm1a-270hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-g-sync-fhd-ips-gaming-monitor_u22871 bu nasıl sence
  3. M

6-7k arası monitör önerisi yapar mısnız _?

arkadaşım pc ve monitör alıcak pc konusunu açtım sıra monitörde 6-7 arasında tercihen 240hz ve üstü monitör önerir misiniz ( tn panel olmasın )
  4. M

Aşağıya link attığım 3 monitörden hangisi daha alınası

Yukarda attıklarım gibi 2k ve üstü lazım bana
  5. M

Aşağıya link attığım 3 monitörden hangisi daha alınası

https://www.teknosa.com/huawei-mateview-gt-34-monitor-p-125024200?gclid=EAIaIQobChMIpfn35LLc9QIV4I9oCR2rOAdMEAAYAyAAEgLZBvD_BwE&gclsrc=aw.ds https://www.hepsiburada.com/viewsonic-32-vx3276-2k-mhd-2-75hz-2k-ips-2xhdmi-dp-ultra-ince-cercevesiz-monitor-p-HBCV00000U4IV8...
  6. M

C24G2U aşırı ghosting sorunu

pc de daha kolay çünkü belli ki üşenmiş haklıda
  7. M

Yardım 27 inç ve 24 inç monitör önerisi..?

yani 24 inc kullanıyorum 1080p bunda bile hikayeli oyunlar oynarken tam kaliteli değil diyorum. ona göre düşün tabi senin görüşüne bağlı belki bana kaliteli gelmiyen şey sana normal geliyordur
  8. M

Yardım 27 inç ve 24 inç monitör önerisi..?

aoc 24g2u kullanıyorum memnunum ama 2200tl olmuş malesef. bir de önerim o fiyata 1080p den fazla alamıcağınıdüşünüyorum o yüzden 24 inc alsan daha iyi olur bence. pikseller 27 inc e dağılcak ve 24 e göre daha kötü bi görüntü olcak. ( yanlış bilmiyorsam eğer )
  9. M

Yardım Bu 2 monitör arasından hangisi alınmalı ?

Ben de aldığım zaman sormuştum benimkinde de yazıyordu. Ölü pixel garantili olduğunu belirtmek için yazıyolar demişlerdi bende aldım ölü pixel çıkmadı yani şans da olabilir
  10. M

Var içinden display de çıkıyor ben onla kullanıyorum hdmı galiba 120hz veriyordı dp ise 144 ama emin değilim dp daha iyidir
  11. M

He evet görmemişim .) , kurulum çok basit 3dk almamıştı yanlış hatırlamıyorsam ilk iki parçayı takıp altındaki küçük şeyi çevirerek sıkıyorsun sonra ekranı oturtıyorsun bu kadar
  12. M

Yukarı aşağı ve dik oluyor sağ sola da dönüypr bana sormamışsın ama söyleyim dedim
  13. M

1. Monitörü kullanıyorum gayet memnunum diğer monitör hangi panel bakmadım ama aoc ips panel yani çok iyi paneli var ve monitör olarakta iyi ama almadan önce çoğu kişi ölü pixelden şikayetiçiydi şuanda var biraz ben şansımı deneyip aldım bende çıkmadı onu da göz önünde bulundur çıksa da bi şey...
  14. M

AOC 23.8" 24G2U & LG 23.8" 24GN650-B & Viewsonic 24" XG2405-2 ?

aoc olanı kullanıyorum gayet memnunum ölü pixel var diyolardı aldım bende çıkmadı diğer monitörü kullanmadım bir şey diyemem
  15. M

monitör şekli tavsiye

ben olsam düz alırdım ve aldım da
  16. M

3200 TL ye 2k monitör

sen benim yaşımı nerden biliyosun ? ve görmemiş olabilir ama layc ıbi tavırla öyle diyemez ozaman . ben 3 kez düşünceksem o da 3 kez baksın
  17. M

3200 TL ye 2k monitör

okumayı öğren derken sana demedim bu arada
  18. M

3200 TL ye 2k monitör

kavga değil ne yazıldığını okumadan çok bilmiş konuşunca sinir oldum sadece
  19. M

3200 TL ye 2k monitör

okumayı öğren
  20. M

AOC 23.8" 24G2U5/BK alınır mı?

alınır kullanıyorum tek sorunu ayakları sbebiyle monitörğ çok yakın kullanıyosan klavyeye sığmıyor
Top Bottom