Arama sonuçları: *

1. Murat demir

Yardım Türknet GİGAFİBER nezaman geçmeliyim?

memnunum bakım için kesecekleri zaman bile saat belirterek mesaj atıyorlar bana
  2. Murat demir

Yardım Türknet GİGAFİBER nezaman geçmeliyim?

ben hat ilk açıldığı gün geçtim ve o gün bugündür bi sıkıntı yaşamadım 1 sene olcak neredeyse
  3. Murat demir

Yardım Türknet davet kodu arıyorum

NKT46VX38GXM
  4. Murat demir

Türknet gigafibere geçicem önerileriniz var mı?

modemi kendileri veriyolar, eğer kablonda sağlam ise cat6 ve üstü olduğu sürece sorun olmaz
  5. Murat demir

Türknet 1.000 Mpbs internet çekmiyor.

ilk günlerde bende de saçmalamıştı bir kaç güne düzelir diye tahmin ediyorum kopmalar falan yaşıyordum şuan hiç bir sorun yok
  6. Murat demir

Turknet'den millenicom internete geçilir mi?

telekom alt yapısındayım kabloları değiştim, kendim modem alıp değiştim ve hiç bir düzelme olmadı yapabileceğim bir şeyde kalmadı türknete geçicem o yüzden
  7. Murat demir

Turknet'den millenicom internete geçilir mi?

aynı altyapı olduğu için hızın değişmiyeceğini düşünüyorum ama millenicom kesinlikle berbat müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız 1 aydır sorun yaşıyorum ve bi çözüm olmadı sürekli pingde dalgalanma ve kopma yaşıyorum kesinlikle geçmeni önermem
  8. Murat demir

Millenicom müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

deniyim onu teşekkürler
  9. Murat demir

Millenicom müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

geçeli 2 hafta oldu ve sürekli olarak ping ve paket kaybı problemi yaşıyorum ve müşteri hizmetlerini aradığımda bi robot çıkıp bana sorun yok diyip modeme res atıyo sadece canlı birini bulamıyorum karşımda telefon uygulaması ve wp destek hattındada durum aynı sırf bu sorun yüzünden routerımı...
  10. Murat demir

milleni.com a geçiş için yardım

banada bilgisiz gibi geldi, durumu anlayamadı bir türlü sadece türk telekomdan millenicom a geçicem ve bunu anlamıyo.
  11. Murat demir

milleni.com a geçiş için yardım

müşteri hizmetleri ile uzun bi görüştüm ve bana 2-7 gün sürebiliceğini söylediler sadece türk telekomdan geçiş yapacağım eve gelmeleri bile gerekmeyen bi durumda neden bu kadar sürüyo +2 günde başka işlemler varmış konuştuğum kişi pek bilgili biri gibi değildi durumu anlatmak için çok uğraştım...
  12. Murat demir

Öneri 3 aylık NetSpeed deneyimim

izmirde merkezi bi yerde oturuyorum sorun yaşamam sanırım
  13. Murat demir

merkezi bi konumdayım fakat altyapı çok kötü ve sadece telekom alt yapım var 1654612254 270metre bi kablodan geliyo altyapım evime
  14. Murat demir

sanırım milleni.com a geçicem
  15. Murat demir

değerlendiricem bu firmayıda teşekkür ederim ilginiz için
  16. Murat demir

bulunduğum bölgeye hizmet veremiyormuş firma 1654541285 sanırım port olmadığı için
  17. Murat demir

daha önce hiç duymadım bu sağlayıcıyı sorun olmasın
  18. Murat demir

türk telekom 24 mbps kullanıyorum sabit 24 alıyorum genelde ama pingden çok sıkıntı çekiyorum
  19. Murat demir

o zaman taahhüt bitmeden iss ye başvurmam gerekiyo sanırım
  20. Murat demir

o da ayrı sıkıntı zaten. peki 1 ay sonra tt tahütüm bitiyo ben nasıl operatör değişebilirim
Top Bottom