Arama sonuçları: *

1. Muri

3500 tlyd yarım altın alınır mı??

Altın ocak 31 den beri 271 TL kazandırmıs gram basına.Dolar 31 ocakta 13.56 dan islem gormus.Ki dolara her bi gun mudahale uygulaniyor hala tavanda.Altın daha garanti ama bu ulkede yasayan birisiyiz ve ulkenin ekonomisi gunden gune ayni istikrarda devam ediyor.Dolar en mantiklisi benim icin...
  2. Muri

3500 tlyd yarım altın alınır mı??

dolar almak mantıklı.
  3. Muri

Sana göre para verilebilecek ama başkasına göre para verilemeyecek ürünler

bulursun bunun cakmasini kanka ya eminonu taraflarinda.
  4. Muri

Forumda kimse neden yüzünü göstermiyor ?

aslankasko ig
  5. Muri

Hoşlandığın Kız İçin Elinden Hiçbirşey Gelmemesi

kizlar erkekler gibi degil.kim ondan hoslaniyorsa en ufak detayda kapiyorlar mevzuyu.bence istemiyor olabilir.cok takma kafana gec.
  6. Muri

Fenerbahçeye Tazminat Davası Açabilir miyim?

oyle birsey olacagini sanmiyorum ya.edevletten iptal edebiliyorsun.
  7. Muri

Hoşlandığın Kız İçin Elinden Hiçbirşey Gelmemesi

birkere dmden yazmak hata.2.si ikinizde dovus sporuyla ugrasiyorsunuz ve ayni dovus sporu.ordan girsene oglum konuya yapis direkt ama balik gibi de degil.agirdan al.bu isleri bildigini dusunsun.seni kovalasin at oltayi hafif alttan al bak nasil bakiyor sana.ortak arkadas varsa ordan. yoksa yap...
  8. Muri

Fenerbahçeye Tazminat Davası Açabilir miyim?

oyle dava edipte para kazanabilecegin seyler degil bunlar.ki acsan da avukat masralari vesaire o kadar buyuk meblalar alamazsin.yine zararla oturursun anlayacagin
  9. Muri

Tanımadığım kişiden gelen kargo

nasil yani kardes 4 yıldır nerde bu kargo 2018 de vermisler.
  10. Muri

Eski kızdan kopamama sorunsalı. !

valla kanka inan kızlar birini istedigi zaman acık ara belli ediyorlar.Suan onluk bir durum kalmamış gibi sanırsam.Soyle dusun seni silmis.sen niye hala kosasin ki pesinden? birak gitsin haketmiyor.
  11. Muri

Eski kızdan kopamama sorunsalı. !

kac kiz gorup gecirdim asıkta oldum nefret ederek iliski de yasadim gorebilecegin her turlu sekil kizi gordum kanka.Soru şu kopamiyormusun yoksa seviyormusun farklı seyler
  12. Muri

Foruma nasıl girdiniz- amacınız neydi ya da ne için girdiniz

biz eskilerdeniz ya :) sistem tavsiyesi için girdik sistem tavsiyesi vererek çıktık :D
  13. Muri

Linkteki Nike Air Force çakmamı orjinalmi?

ikiside sahte. ayakkabi isi yapiyorum resell olarak.alma.
  14. Muri

Nerelesiniz? Rizeli, Samsunlu gibi gibi

elazig
  15. Muri

14 yaş fitness yapabilir mi

bacak yapma.bacak boyunun uzamasini engeller.onun dısında yapabilirsin.
  16. Muri

Maks 10 TL ile dışarıda doymak

git bi cigkofteciye cigkofte at
  17. Muri

..

şimdi bro once otelin konumuna girip paylaşilan postlara bak.ordan bulmaya calis baktin olmadi git resepsiyona ordan tanidik biri varsa ona yoksa git 1*2 gun resposyona baglanti koy arkadas ol sonra git adamdan rica et ama once kizin oda numarasini bulman gerek onun icin de ya takip edip bulcan...
  18. Muri

Kendimi boşlukta hissediyorum

yaş kaç
  19. Muri

Büyük ayaklı biri düz taban giyerse

sorun olmaz hocam.Jordan 1 High tarzi modellere bakin. bilekli oldugu icin daha duzgun durur fakat af1 sorun cikarmaz giyin yani kotu de durmaz.
  20. Muri

ÇOCUK İSTİSMARI MI OLUYOR?

istismara girmiyor.Ayriyetten tamamen kizin rizasi var ve yasi da 18 olmasa bile tam detayli bilmiyorum fakat kurtariyor.Davalık olacagini sanmam.
Top Bottom