Arama sonuçları: *

1. N-sar

Epic Games hesabıma giriş yapamıyorum çalınmış olabilir mi?

Arkadaşlar iyi forumlar farklı yöntemler ile oturum açmayı denedim ama hangi yöntemle giriş yaparsam yapayım bu hatayı alıyorum
  2. N-sar

Steam hesabımı hangi sitede satabilirim

Böyle bir şey yapmayacağımı nasıl garantilerim bunu garantileyebilenler varmı?
  3. N-sar

400-500 TL arası satsam bana yeter satabilirmiyim bu fiyata?
  4. N-sar

Hocam hesabın içinde ki tek bir oyun ets2 zaten 150 lira 1685196537 Hangi sitede satmamamı önerirsiniz peki
  5. N-sar

Arkadaşlar Stean hesabımı satmak istiyorum bir sürü site var hesabı satabileceğim bu konu hakkında yardımcı olmanızı istiyorum. Profili burarya bırakıyorum hangi fiyata satabilirim konusunda yardım etmek istiyen olursa bakabilir:https://steamdb.info/calculator/76561199012807785/?cc=tr
  6. N-sar

Steam cüzdana ekleyebileceğiniz para tutarı artmış

Önceden 10 TL de yükleyebiliyorduk sanırım o da kalkmış
  7. N-sar

Ana Konu Steam Yaz İndirimlerinde Neler Alacaksınız? **Öneriler**

truck and logistic (30TL ve altına düşerse alırım)
  8. N-sar

Yardım epic games den discord nitro aldım ama nasıl aktıif edicem hiç bilmiyorum

bak edeliyor dimi iptal doladırılmayak hocam 1623444554 hangi bankalarda oluyor o
  9. N-sar

Yardım epic games den discord nitro aldım ama nasıl aktıif edicem hiç bilmiyorum

benden kredi kartı istiyor veriyim mi? verirsem para çeker mi?
  10. N-sar

Arkadaşlar siparişi ver e tıkladım ama kütüphaneye falan bir şey gelmedi napıcam
  11. N-sar

Arkadaşlar steam hesab adını değiştirmek mümkün mü?

steam destek ekibine mail falan atsak olurmu acaba?
  12. N-sar

yır o profil ismi ben hesab adını diyorum hani şifreni ve hesab adını giriyosun ya o
  13. N-sar

arkadaşlar profil adı değil hesab adı.
Top Bottom