Arama sonuçları: *

1. NakreS14

REZALET ELEKTRİK FATURASI

Bir de fazla yaksanız ne olacak acaba
  2. NakreS14

akım korumalı priz tavaiyesi ve kablo uzunlugu

Akım korumalı prizleri uzatma priz ile kullanılmaması gerektiğini kullanım kılavuzunda belirtiyor.
  3. NakreS14

Evdeki lambalar bazen göz kırpıyor

Şehirde yaşıyorsan olmaması lazım ben uzun zamandır karşılaşmıyorum. Köy kasaba gibi yerlerde yağmur etkiliyor.
  4. NakreS14

Evdeki tüm lambalarda oluyorsa gelen elektrik sorunludur bu tip olaylar bundan 10-15 sene önce bu olay daha yaygındı. Ekran kartımın yanmasına neden oldu o zamanlar.
  5. NakreS14

Dalgalanma olduğu sırada bilgisayar kapalı olmalı sonrası önemli değil ya da kesintisiz güç kaynağı gibi önlemler alman lazım.
  6. NakreS14

Elektriklerde dalgalanma oluyordu bu teknolojik aletler için iyi değil.
  7. NakreS14

Topraklama olan bir eve akım korumalı priz gerekir mi ?

Akım korumalı priz elektrik kesintisi için kullanılmıyor. Dalgalı yüksek elektrik geldiğinde işe yarıyor elektrik kesintisi için UPS alman gerekir ayrıca akim korumalı prizler topraksız hat da kullanılmaz topraklı hat gerekiyor sorunsuz çalışması için.
  8. NakreS14

PRİZ AKIM KORUYUCU ÖNERİSİ

https://www.hepsiburada.com/schneider-electric-apc-6-li-akim-korumali-priz-pm6-gr-pm-hrspm6gr
  9. NakreS14

Koridorda ki ışığı açtığımda bilgisayar uyku modundan uyanıyor?

Olabilir ama aynı zamanda monitör ekran kartı sürücüsü ve monitörden ekran kartına giden kabloyuda kontrol etmek lazım.
  10. NakreS14

Her priz birbiri ile bağlı değildir sorti denilen oradan oraya çekilenler bir oda içinde oluyor ama yan odadaki değildir büyük ihtimal.
  11. NakreS14

Bilgisayarın takılı olduğu Prizi değiştir büyük ihtimal sorun çözülür.
  12. NakreS14

Daha neler okuyacağım acaba şu forumda
  13. NakreS14

Akım korumalı priz Önerisi

https://www.hepsiburada.com/schneider-electric-apc-6-li-akim-korumali-priz-pm6-gr-pm-hrspm6gr Bunu kullanıyorum güzel ürün öneririm
  14. NakreS14

Elektronik cihazlar şans işinir sizce?

tabii ki öyle dünyanin parasini verdiğin ürün kutudan bozuk cikabiliyor
  15. NakreS14

Forum Hangi Akım Korumalı Prizi Kullanıyor?

Aynısının 6 lısını kullanıyorum
  16. NakreS14

S link akım korumalı priz alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/schneider-electric-apc-6-li-akim-korumali-priz-pm6-gr-pm-hrspm6gr
  17. NakreS14

Elektrik devresi nasil yapilir?

18. NakreS14

Bilgisayar fişteyken elektrik attı geri geldi

Coil whine şans işi çok elektrik sorunu yaşıyorsanız UPS almanı tavsiye ederim
  19. NakreS14

Yaşadığım yerde elektrik sık sık kesiliyor bilgisayarımı nasıl koruyabilirim

Dostum sen elektrikçisin ama onu söküp geri takamayıp eve elektrikçi getirmek zorunda olanları biliyorum
  20. NakreS14

Yaşadığım yerde elektrik sık sık kesiliyor bilgisayarımı nasıl koruyabilirim

Herkes prizi açıp geri takabilme becerisine sahip değil malesef 2 metal ayağı olan prizler çok büyük çoğunlukla topraklama priz oluyor tecrübe ile sabittir.
Top Bottom