Arama sonuçları: *

1. NanyaRevB

Da sistem bios sorunu

Anakartın ne dostum? 5 dakika beklemene gerek yok.
  2. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Burası forum olmasa çok güzel şeyler söylerdim sana ama neyse... Anladım mı? Hayır, bu adada IQ testim Türkiye üst sınırına yakın, bence benimle çok tartışma duman atmaya başlarsın.... Hadi iyi forumlar... Boş kahve muhabbetine döndü burası...
  3. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Sorucam canım hiç merak etme sen... Uyku saatin geldi hadi yat sen canım yarın sistem çıkacakmış kaçırma.
  4. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Bu yeterli benim için daha girmem bu konuya...
  5. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Kaynak çok sağlam, gerekirse başka tanıdıklara da danışırım.. Bana hiç doğru gelmedi bu muhabbet.
  6. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Dostum sen alsın mı bu sistemden satmak için sadece bunu merak ediyorum?
  7. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Hiç merak etme dostum, kendimi haklı çıkartmak için -bazılarınız gibi- saçma saçma yerlere çekmeyeceğim konuyu. Konu net, aldığım cevabı da net şekilde yazacağım...
  8. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Yarın konuyu Diyanet'te çalışan bir dostuma soracağım...
  9. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Yahu işte burada patlıyorsun, almak istemedik. Yoksa bende alır satardım yani. Bana doğru gelmiyor yapılanlar....
  10. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Dostum eğer sen buna çalışmak diyorsan.... Ben kod yazarak geçimimi sağlıyorum. Bedenimi kullanmıyorum ama para kazanıyorum. Sarı siteye girin bakın bakalım 7500 TL satıyorlar kasayı, bu nedir şimdi ticaret mi ? Eğer ticaret diyorsanız ben daha bu konuya hiçbir şey yazmam. Ama bu bildiğiniz...
  11. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Gerçekten yazık ya, 40 dereden su getirdiniz kendinizi haklı çıkatmak için. Ne yapıyorsanız yapın ama ilanlara yalan yanlış yazmayın... İyi forumlar.
  12. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Al hocam örneği 3-4 mesaj üstte.
  13. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Allah Allah test için açıldı yani... Satın ama bare yalan konuşmayın.
  14. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Ben ticaret olarak görmüyorum bunu eğer görseydim zaten 2-3 tane kasa siparişi geçmiştim bile. Buna maddi durumum el verirdi yani, oturduğum yerden 3-4 k cebine girerdi. Dediğim gibi ben bunu ticaret olarak görmüyorum. Al sat hiç mi yapmadın dersen yaptım ama bu şekilde değil... Bence konu biraz...
  15. NanyaRevB

🙁DA V5 2'EL SATIŞI 🙁

Benim ahlakıma ve dinime uygun değil. Kim ne yapıyorsa yapsın... Soranlar için, haksız kazanç haramdır. Burada birinden önce alarak paranı oraya bağlıyorsun. Sonra gidip çalışmadan didinmeden paranı katlıyorsun. Oldu canım ne güzel...
  16. NanyaRevB

Apu sistem tavsiye eder misiniz ?

Benimkinde kendime özel opsiyonlar vardı :)
  17. NanyaRevB

Apu sistem tavsiye eder misiniz ?

O bütçeye ben 4300ge'li sistem aldım.
Top Bottom