Arama sonuçları: *

1. Nasparus

🔥İndirim Sennheiser HD 650 V2 Kulak Üstü Profesyonel Kulaklık 10.499'TL

10500 veren 12000 de verir bence hocam :D
  2. Nasparus

Yardım Bimde Hp Omen 800 ve steelseries mouse alınır mı?

2 yıl önceki kulaklık değil mi o :D on bimden birinde kesin görüyorum.
  3. Nasparus

itemsatış Güvenilir mi

Trendyol ve Hepsiburada hocam. Bir ara VatanGame de güzel indirimler oluyordu ama aylar önce almıştım en son şuan durumu nasıldır bilmiyorum.
  4. Nasparus

Ana Konu TOGG 'un hem model adı hemde fiyatları açıklandı

Nereden biliyorsun alıp alamayacağımı? Ayrıca olayla alakan ne? Ben sana mı cevap verdim? Her gördüğün yoruma atlama kanka.
  5. Nasparus

Doğrudur ama kendini kanıtlamış markalar varken; güvenmediğim bir hükümetin, oy toplamak için göz boyadığı markayı almam için rakipleriyle arasında dağlar kadar fark olması lazım.
  6. Nasparus

Rakipleriyle kıyaslamak, kusura bakmayın ama aptallık. Çünkü hiçbir rakibi "Yerli" değil, 3 katı kadar vergi ve dolar üzerinden alıyoruz, yani yaklaşık 60 kat fark olması lazım. Hadi abartmayalım en fazla 600-700k olması lazım. Ha ayrıca hiçbir şekilde kdv dışında vergi alınmaması gerekiyor...
  7. Nasparus

Yardım İncehesap PİŞMANLIKTIR : müşterilerini mağdur ediyor.

Haklısın ama şöyle bir durum var. O zaman 1300 TL yi geri gönderdiklerinde aynısından bir tane daha alabilir, ama bu durumda 1300 TL yi iade olarak alırsa üstüne 1000 TL eklemek zorunda kalıyor. Yani burda durum aynı parayla aynı ürünü alamamak, kurdan dolayı.
  8. Nasparus

Yardım 400 TL Ayakkabı Önerisi

Bunla spor yapılır mı bilmiyorum ama çok hoş. https://www.trendyol.com/puma/smash-buck-v2-tdp-siyah-erkek-sneaker-ayakkabi-101085507-p-78666039 Edit: Çakma sanırım orjinali 600 TL
  9. Nasparus

Akakçe gibi uygun tatil sitesi varmı

Adamlar ölümüne reklam yapıyor ama hâlâ bilinmiyorlar garip.
  10. Nasparus

Abime Hediye Olarak Ne Alabilirim ?

Süleyman reis
  11. Nasparus

"Bilgisayarı var mı?" diye sormuşsunuz bende "bilgisayarı yoksa al" diyeceksiniz sandım
  12. Nasparus

Bana kardeşim airpods alsa hayal bile edemiyorum. 1641125275 1000 TL ye bilgisayar mı aldıracaksınız hocam?
  13. Nasparus

Yardım Güvenli alışveriş için aracı siteler?

Teşekkürler ama diğerlerinide yazarsan iyi olur hem aklımda bulunsun hem bu forumu okuyanlara alternatif olsun.
  14. Nasparus

Yardım Güvenli alışveriş için aracı siteler?

Ben birinden bir şey alacağım fakat ilk parayı istiyor sonra veririm diyor tanımadığım etmediğim adam nasıl güvenicem. Sahibinden GeT gibi aracı site var mı? Önerebilir misiniz?
  15. Nasparus

Yardım Hepsiburada Devam Et Butonuna Tıklanmıyor

Denedim yine olmadı 1629207037 Bulamadım zaten bulsamda öyle çalışmaz 1629207723 Hepinize Teşekkür ederim Normalde vp yi trendyoldan alırdım daha ucuz diye bu sefer hepsiburada daha ucuz oldu ordan alamadım iyikide alamadım trendyola bir daha girdiğimde 165 TL ye düşmüş dakikalar önce 185 TL...
  16. Nasparus

Başka hesap denedim yine olmadı acaba hesapta birşeyi doğrulamam mı gerekiyor
  17. Nasparus

Denemiştim bir daha deneyeyim. 1629206386 Bir şey değişmedi.
  18. Nasparus

Sözleşme kısmı yok, ekran görüntüsü atacağım 1 dk 1629206256
  19. Nasparus

Ürünü sepete ekledim, teslimat adresini girdim ama devam et butonu hala gri tıklanmıyor ödeme kısmına geçemiyorum.
  20. Nasparus

Yardım Vatan Game Güvenilir mi?

Normalde vp yi trendyoldan alırdım 4400vp bazen indirimlerle 170 e 180 e düşüyordu ama uzun zamandır düşmüyor yeni bi site buldum 4400vp en az 200 TL iken bu sitede 170tl sizce güvenilir mi?
Top Bottom