Arama sonuçları: *

1. Nightless

Yardım Amazon Temsilcisinin İlgisizliği (SteelSeries Rival 3 Wireless) 😠😡

Yayıncılara zaten milyarlık ürün yolluyorlar. O zaman bende başka yerde olmadığım konum için diyim ben buranın müdürüyüm bana ona göre davranın olmadık bir statü için bir olay istemek ne kadar doğru bilmiyorum. Zaten her yayıncıya dediklerin gibi yapmıyorlar eğer yapıyorlar ise aç yayın ben...
  2. Nightless

Öneri Canon Pixma E3440 yazıcı alınır mı?

Kartuş fiyatlarına baktım üstadım 200 TL siyah 200 TL renkli fiyatları mevcut. Dolum yaparsam eğer seti 200 TL 500er ML olarak satılıyor.
  3. Nightless

Babamdan habersiz yaptığım 148 TL'lik alışveriş sizce mantıklı mı?

Aciliyet var idi o fiyata almam gerekli kesinlikle bu fırsat kaçmaz dedin ve aldın. Sonrasında haber verdin mi veya verebilecekmisin öyle bir ortam var mı sen daha iyi bilirsin ailenizin yaşantısı. Eğer ki haber vermekten bile korkuyorsan böyle böyle alışveriş yaptım deyip o zaman yapmaman...
  4. Nightless

Öneri Canon Pixma E3440 yazıcı alınır mı?

Bütçe : 1.300 TL Bu Bütçe de baktığımda fazla yazıcı alternatifi bulamadım. Belirttiğim model dışında önerebileceğiniz model var mı? Ev kullanımı için Aylık 2.000-3.000 arası çıktı alınacak siyah beyaz ağırlıklı olacak. Alma sebebi dışarı da ortalama 34 kuruştan çekiyorlar. Dışarıya vereceğim...
  5. Nightless

Ekipman fiyatları ne olmuş böyle !?

Neye göre normal Kulaklık, mouse ve klavye aldığında Asgari ücretin yarısını bırakacak halde iken. Bu saydığım 3 ürüne eğer en kötülerini aldığın taktirde bile %25ini bile bırakıyorsan normallikten bahsediyorsan sen normal değilsindir zaten. Şimdi gelip en kötüleri dedim ya bulursun bir...
  6. Nightless

Trendyol 203 TL ürüne kargo parası ödetti?

Tüm ürünlerde geçerli olmuyor işte öyle olunca. Elite üye de sorgusuz süalsiz kargo bedava 75 TL üzeri o kadar da olsun cidden Elite üyeyim ama çokta esprisi yok zaten 5.000 TL alışveriş 50 ürün yok puan filan istiyor. Biraz daha bu üyelik tarafında çalışma yapmaları gerek bence.
  7. Nightless

Dediğiniz 75 TL üzeri Elite üye olan için.
  8. Nightless

Elite üye değilseniz normal bir durum. 75 TL üzeri kargo ücreti yok Elite üye olsan bile.
  9. Nightless

Amazon TR Vergi vs. Alıyor mu?

Satıcı tarafından Amazon Germany tarafından satılır ve gönderilir olarak görürsen zaten yurt dışı ürünüdür. Öyle olunca da zaten vergiyi vsvs sepet ödemesinde sana hesaplıyor son ham hali ile ödeme yapıyorsun başka bir fiyat çıkmıyor. Ekstra ödemen gereken bir tutar söz konusu olmuyor yani...
  10. Nightless

🔥 SİGARAYA 1,5 ₺ ZAM GELDİ !

Zam olmayacak dediğinde aslında inanmaman gerekiyor idi. 1662623586 Apple ürünlerinden sonraki fiyatlara efkarlanan olmuştur. İçmesin diye halkımız zam yapmışlardır.
  11. Nightless

İphone 11e Zam Yapılması Hk.

500$ 9.200₺ ama telefona yansıyan 2x oluyor 18.400₺ olarak en düşük fiyat yansır biraz da bahşiş ;) Lansmanda var idi satışı olacak şuan da ona göre planlama yapiliyordur. Bazı modeller çünkü satıştan kalktı.
  12. Nightless

İphone 11e Zam Yapılması Hk.

Son güncellemeyi dolar 16 bantlarından fiyatlandırma yapmıştı ve şuan dolar 18 %10 artış bile olması aslında vergi ile %20 olarak yansır kaba taslak hoşgeldiniz
  13. Nightless

Hepsiburada rezilliği

Şimdi her ne kadar haklı olsan da şöyle bir durumda söz konusu sen tekrar alayım edeyim derken ürün 3.500 TL'den satışa çıktı diyelim ve sen gittin 3.500 TL'den aldın. 500 TL onlara geri gönderecekmisin? Hadi diyelim sana para iadesı yaptılar anlık olarak 4.000 TL ürünü sen tekrar alacağın...
  14. Nightless

Amazon kurumsal fatura kesiyor mu?

Kesiyor. Amazon.com.tr kurumsal müşterilere hizmet veriyor mu? Satışlarımız yalnızca nihai tüketici yöneliktir. Yani Kurumsal Müşteriler VKN/TCKN ile kaydolabilir ve web sitemizden yaptıkları alışverişlerde vergi uyumlu fatura alabilir. 1662364548 Yanlış biliyorsun. En azından bilgi vermeden...
  15. Nightless

Yardım Papara alınır mı ve güvenilir midir?

Güvenilir eğer gerektiği gibi kullanırsan farklı olaylar denemezsen. Kullanım ücreti yoktur. Kampanyaları cashback olayları iyi bence oran olarak. Bir çok yerden yükleme yapılıyor.
  16. Nightless

🔥 Elektrik ve doğalgaza okkalı zam ! Bu kış çok zor geçecek.

Bence güzel olmuş devam böyle.
  17. Nightless

Yardım Bu Site Güvenilir mi?

Site den daha çok marka olarak bakarsak güvenilir yılların markası.
  18. Nightless

Yardım Amazon guvenilirmi kargoda sorun olurmu

Amazon güvenilir satıcısı Amazon olduğu takdirde gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Amazon prime olursanız eğer normalde 1 günde kargonuz gelme olasılığı mevcut bulunduğunuz konuma göre. Bu sıra yoğunluk vardı festival filan bu sıralar 4 günü bulabilir
  19. Nightless

Yardım amazon hediye kartı konusunda

Farklı bir cihaz kullanarak mı? Yoksa kendi hesabınızdan alıp tekrar kendi hesabınız ve aynı cihaz üzerinden mi yaptınız?
  20. Nightless

Amazon 100 TL İle Ne Alınır?

En temizi 1x https://www.amazon.com.tr/gp/product/B073SBJMT3/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s01?ie=UTF8&psc=1 En yiyinesi 10x...
Top Bottom