Arama sonuçları: *

1. Nightless

Hangi termal macunu almalıyım

Yapar ama ister istemez bir fiyat çıkartır internet ortamında bu konuyla alakalı baya içerik var onları izleyip ona göre işlemi gerçekleştirebilirsin
  2. Nightless

Hangi termal macunu almalıyım

Kendin ver kararını izleyip
  3. Nightless

bu iki macundan hangisi alinir

Profesyonel olarak dikkatli sürmek lazım şimdiden hayırlı olsun. 1652802458 Evet riski var onun için dediğiniz model de sıralama olarak 2. Sırada testler de fiyat olarakta iyi güle güle kullanın
  4. Nightless

bu iki macundan hangisi alinir

Soldaki cidden iyi pişman olmazsın şimdiden hayırlı olsun. Bunla ilgili video paylaşımları vardı düşüncenin netleşmesi için izleyebilirsiniz.
  5. Nightless

Msı Mag Corelıquıd C240 Nasıldır?

Üstad termal macun önerin var mı? Almışken arkadaş onu da alsın güzel deteyli bilgi yazıyorsun.
  6. Nightless

https://www.hepsiburada.com/msi-mag-coreliquid-c240-240-mm-argb-sivi-ilemci-soutucusu4719072851279-p-HBCV000010LFK8?magaza=Tekramarket&url_src=and-product-detail Yok yav bu linki attım :/ zaten bu görselde ki ürün sorunlu uzak dursun. Çok yazan vardı sıkıntılı şekilde forum da paylaşan.
  7. Nightless

Isıtıp ısıtıp veriyorlar bunu geçen sene de verdiler. :/ Geri ödeme kampanyası daha iyiydi.
  8. Nightless

. Promosyon olduğu için MSI model adına dediğiniz ürünü değil lakin paylaştığım ürünu deneyimlebilirsiniz şimdiye kadar bir yorum görmedim kötü diye bir net bilgi veremiyorum...
  9. Nightless

Çözüldü✓ 200 TL'ye Am4 soğutucu ?

YTL ile alır ama 200 ile değil sen 200 bütçesine tepki göstermedin netice de ;) Konu keşke TL YTL olsa... 200 bütçe zaten sorun keşke oraya değinilmiş olsa..
  10. Nightless

Çözüldü✓ 200 TL'ye Am4 soğutucu ?

YTL ile alamıyor mu?
  11. Nightless

Ryzen 5 3600 sıvı soğutma yada normal soğutma fan önerisi

Butce 500 diyip 500 TL bandında öneri geliyor ona bile ahkam kesiyorsun. Yapmak istediğin olay nedir? 3 kere de aynı konuyu açmışsın...
  12. Nightless

Vatan Computer'den alınan ürün montaj sorunu

Her türlü olayla ilgilenmezler orada yaptırdığına dair haydi video kayıt görüntü istedin ama ne malum burada olduğu deyip olayın sorumlusu olarak kendilerini tutmazlar.
  13. Nightless

Yardım 600 TL'yeMSI MAG CORELIQUID 240R ARGB 240mm Alınır mı?

he ya bu konuyu kim hortlattı :D kusura bakma
  14. Nightless

Yardım 600 TL'yeMSI MAG CORELIQUID 240R ARGB 240mm Alınır mı?

Alınabilir ama 2el için 800 TL vermeyin şuan geri ödeme kampanyası var msi tarafında sıfır aldığınız üründen zaten geri iade kampanyasına katıldığınızda size 800 TL'den daha aşağı gelecek.
  15. Nightless

Termal Macun Önerisi

Tray olarak mı aldınız?
  16. Nightless

Sıvı soğutma önerisi

Düşündüğün sıvı soğutmayı alabilirsiniz şuan kampanya var para geri iade ödemesi gibi eğer ki komple sistem MSI ise hiç düşünmeden alın fırsattan yararlanın.
  17. Nightless

Soğutucuyu takamıyorum

İçinden vida klips herhangi bir döngü çıkmadıysa iade edin veya temin edebilirseniz olur ama içiniz rahat etsin diye iade etmek mantıklı olacaktır.
  18. Nightless

Soğutucuyu takamıyorum

Normalde fazlasıyla çıkması gerekiyor. Ben de poşetler içinde fazlasıyla mevcut idi vida. Ürün kutusu içeriğine bakmak lazım o kadar ayrıntı hakkında emin olarak bir bilgi veremeyeceğim.
  19. Nightless

Soğutucuyu takamıyorum

Kule tipi soğutucuda eğer ki işlemcinin 2 tarafında sağında solunda bulunan yere geçmeli değil ise onları söküp takacaksın.
Top Bottom