Arama sonuçları: *

1. Nightless

Papara metal card satışı başlamış

18 gram imiş üstad 18 yaşına girmiş ondan ötürü olsa gerek önemli bir sayı 😇 1657555163 Belli bir harcama yapan zaten kartı da alır başka şeyleri de önemli olan çoğunluk ama onda da 1.000₺ fazla olmuş yine aynı olay birşeyler alamayan edemeyen alamıyor sonuçta
  2. Nightless

Elite seçilmiş kişi olmalısın 😇
  3. Nightless

Zam gelmiş ona 💸
  4. Nightless

Olay zaten burada patlıyor herkes veremez tabi 1.000₺ bir kart için özel kişilere vereceğimize talep eden herkese veriyoruz diyor. Bir çok kişi zaten alamayacaktı. Bazıları diyordu paralı olsa bile veririm filan kişiden kişiye değişir zaten 1.000₺ nin bile değeri yok tütün vsvs kullanmıyorum o...
  5. Nightless

Görsel de ücretleri paylaşılmıştır. Her kullanıcıya vermiyorlar. Eğer imkanın var ise tabi mantıklıdır. Yıllık ücretler var lakin.
  6. Nightless

Batman kart 5₺ idi alan aldı lakin uygulama üzerinden satışa sunulmuş 75₺ olarak dün bunu da sordum denilen çok istek oldu ama bütün kullanıcılarımıza veremeyeceğimiz için uygulama üzerinden ek satışa sunduk görsel paylaşımı yaptım Yani diyebileceğim şu 75₺ batman karta fiyat giriliyor ise...
  7. Nightless

Telefon arkasında taşırım diye düşünüyorum hem de NFC özelliğim olur 1.000₺ verip cuzdanami atucuk yahu 🤣
  8. Nightless

Merhaba uygulama üzerinden yakında olarak gözükebilir ama yayınlandıkları haber de içerik hakkında bilgi veriliyor. Haber kaynağı aşağıdadır; https://blog.papara.com/metal-card/#papara-metal-card-nereden-al-n-r Her kesime satışa sunulmaya başlanmış ücreti : 1.000₺ Edindiğim bilgiye göre...
  9. Nightless

Nasıl Arkadaş Bulabilirim

Boş yapma kardeşim. Düzgün konuş kuyruk acısı filan hayırdır bilader.
  10. Nightless

Öyle bir hastalık mı vardı ? Yüzde 60'lık dilim kafadan keyfi takılıyor da sürecin başından beri
  11. Nightless

Hastalıktan kasıt nedir üstad
  12. Nightless

Günlük bilgisayar açık kalma/kullanma ma sureniz?

18 Saat açık geceleri uyku modunda ama uyku modunu sayarsak 24 saat diyebiliriz
  13. Nightless

Evet Yarın? (Donanım Arşivi Story)

Mantıken doğru orantılı olarak insanlara piyasayı ve değerleri gösterip yapılan işin ne kadar iyi olduğu üzerine bir sistem çıkarmak mantıklı geliyor kulağa.
  14. Nightless

Evet Yarın? (Donanım Arşivi Story)

Dün ki video'yu izlediğimde direk yoruma baktım ve gördüğüm Donanım Arşivi tarafından sabitlendi Donanım Arşivi 23 saat önce Çok istediğiniz bir şey daha var! Çok az kaldı geliyor..... 🚀 Direk olarak dedim ki biz ne istiyoruz ? Sistem dedim ahanda geliyor 27 kasıma en efsanevi proje olabilir...
  15. Nightless

Bizim İnsanlarımız Neden Böyle ?

Ürünün önemi yok genel davranış zaten bu şekilde 400 yazarsın birisi 100 vereyim der gönder de iban filan birisi der ikinci eli burada zaten bu fiyat sana böyle vereyim birisi der ki tamam alacağım no ver filan verirsin konuşursun sonra ne mesaj ne haber peşinde sen koşturursun ki hayatta...
  16. Nightless

şuanki pcnizi kaç yıldır kullanıyorsunuz

7 Sene.
  17. Nightless

ayrı eve çıkmak (20 karakter)

öyle 3 üniversite okudum o döngüleri fazlasıyla bilirim günlük 3 TL'ye yediğim 5 çeşit yemek çorbasından tut tatlısına meyvesine ana yemeği o bu şu derken yani kısacası 3 TL'ye 5 çeşit yemek.
  18. Nightless

ayrı eve çıkmak (20 karakter)

İnternet ortamında a yemeği yazınca çıkıyor tabi bakarak ilk deneyimler zorlayıcı olabilir sonrası gelir. Bu durum için üniversite ortamına girmeden kendi evinizde mutfağa gir en azından aşınalık olsun. Her zaman dışardan ye olmaz ki zaten kendine özel bir ev ortamında dışardan söylüyorsan...
  19. Nightless

Tanımadığım biri bana garip mesajlar atıyor!

Arama etme geç bana'da araba sigortası filan ile benden ayrı bir kişi'ye geliyormuş gibi anlamsız mesajlar en son cidden bende bunaldım kullandığım şebekeye açıp diyecektim şu saçma ***** gelen mesaj abonelikleri mesajları iptal edin benden diye.
  20. Nightless

dolara yatırım yapılır mı?

Acun 2 reis zenginlik tarifi ancak böyle yapılır :D 1602512723 Zengin fazlasıyla zengin fakir fazlasıyla fakir arada ki uçurum açıldı iyice bir şey alınmıyor edilmiyor neticede. ama bu döngünün böyle olacağı belliydi salgın maddi durumu kovalar oda dünya savaşını Tarih tekerrür eder. bende...
Top Bottom