Arama sonuçları: *

1. Nightless

Çekiliş kazandım dolandırıcı olabilirler mi

Öyle kolay mı ya neye dayanarak çekiliş yapmışlar bir belgeleri var mı bu çekiliş onayı için yoksa kafalarına göre yapıp mesaj mı atıyorlar? Bedava peynir fare kapanında olur heleki böyle arkasında bir dayanak olmayan yerden ne bekliyorsun ki.
  2. Nightless

İnceleme Kahve Dünyası Espresso

Kime göre tad üstadım bana iyi gelen sana gelmez ki ondan dolayı yok yogunluk yok bilmem şeyler yok farklı içim şekilleri mevcut tad olarak olayı ele almakta yanlış o halde ;)
  3. Nightless

Her şey fiyat değildir bence dediğin gibi fiyat bakış açısıyla bakarsan 25₺ lik al geç nasıl olsa 5 katı para verip 5 kat farklı deneyim yaşatmayacak bazen bu tarz olaylarda cidden fiyat olarak değinmemek gerek olduğunu düşünüyorum.
  4. Nightless

Ben Starbucks Veranda Blend kullanıyorum getir uygulaması ile yeri geliyor istediğim çekim ile sipariş veriyorum iyi oluyor.
  5. Nightless

Zio Gaming - Fabric Deep Black - Kumaş Oyuncu Koltuğu İncelemesi

Neyi rahatlıkla anlarım Casper tarafının kötü olmasını mı? Ben diyorum kullandım 4 sene bir sıkıntı yaşamadan servis yüzü görmeden o zaman bütün yorumlar bana göre yalan dolan olması gerekiyor. Casper tarafını yorumlara bakarak almamam gerekiyor idi o halde. Ben olay sadece Casper filan...
  6. Nightless

Zio Gaming - Fabric Deep Black - Kumaş Oyuncu Koltuğu İncelemesi

On numara beş yıldız ne yazmışsın bea üstad eline sağlık. 1653376991 Bazen her kullanıcının yorumlarına bakmamak gerek 2017 yılında Casper telefon aldım 2021 yılına kadar bir kere olsun servise gitmedi telefon ama internette yorumlara bakarsan %90 olumsuz yorum vardır eee nasıl oluyor bu ben 4...
  7. Nightless

Ethereum 2.0'ın Ardından Ekran Kartı Piyasası Üzerine Bir Değerlendirme

Sen beni yanlış anladın sanırsam :) sonuçta 2017 2018 yılında yapanlar vardı ama 2019 2020 yılında durağan bir süre oldu yine o sürece girer diyorum. 1647253352 Ben küçük büyük yatirimci olarak konuşmadım genel konuştum zaten 2022 küçük yatırımcı Türkiye kanalında ister istemez faturalar...
  8. Nightless

Ethereum 2.0'ın Ardından Ekran Kartı Piyasası Üzerine Bir Değerlendirme

BTC bitti ETH oldu o biter başkası olur süreç uzun en kötü şey olur sonuçta makinelerin fişi çekilmişti 2021 furyası ile tekrar devam edildi yine belki sene sonuna doğru bir durgunluk olur ama 2024 yılında tekrar yükselen bir kripto tarafına ağırlık olur belki 1 sene bir karamsarlik olur mining...
  9. Nightless

Ülkenin Kalkınmasına Yardımcı Olabiliriz!

Telefonlar tarafını görünce zaten alta bakmaya gerek duymadım Casper telefonu kullandım via F1 4 senedir güncelleme almayan bir telefon 4 sene önceki fiyatı 2.000 TL idi. Özelliğine açıp bakıldığı zaman nasıl 4 senedir güncelleme almamış denilebilir. Ama her şey ortada aldım da ne oldu diye...
  10. Nightless

Rehber 6700XT Sistem Toplama Rehberi

256 GB OTG özellikli Flash bellek var onda tutuyorum fotoğrafları belki de ondan dolayı bana bilgisayar depolama tarafında 256 GB yetiyordur. CS GO ve Dota 2 oynuyorum sadece bilgisayardan.
  11. Nightless

M2 olarak 256 GB kullanıyorum. 30 GB boş alanım var yetiyor mu yetiyor. Bana göre o seneler önceden idi film indireyim müzik indireyim derken 2 TB bile yetmiyordu artık öyle bir dert yok. Torrent sitelerine eskisi kadar pek ilgide kalmadığını düşünüyorum. Tabi işi gereği kullanan ve oyun...
  12. Nightless

Güle güle kullan güzel toplamışsın. Normalde bakıyordum hep 6700xt kasalı fiyatlara 16.000 TL altında yok. Şuan nedir bilmiyorum lakin piyasa son 2 haftadır iyileşme içinde olduğu söyleniyor.
  13. Nightless

Rehber En İyi 5 Ön Ödemeli Kart

Ben o duruma da çözüm buldum. Aynen öyle geri iadesi zaten malum birde puanlar ekstrası. Bu gün X bankadan 8.000 TL yükledim hiç bir ücret kesmedi.
  14. Nightless

Market harcamaları ve yükleme bonusları artısı Paycell'den her ay 60 TL en az geri ödeme alabiliyorum var ise başka kartta bu imkanlar geçelim oraya.
  15. Nightless

Paycell ve Tosla kullanıyorum. Paycell Limit her karta 10.000 TL limit var 5 tane olsa 50.000 TL limit kampanyaları oldukça iyi puanlar sayesinde market üzerinden vsvs istediğim oyuna yükleme yapabiliyorum. Tosla kart Limit 50.000 TL ve kampanyaları güzel ek olarak e-pin tarafında alışveriş...
  16. Nightless

Rehber Steam Arayüzünüzü Kişiselleştirebilirsiniz!

Yazı ekleme, Görsel ekleme diye detaylandırabilirim. Böyle bir detaylı profil döngüsü var mı ?
  17. Nightless

Rehber Steam Arayüzünüzü Kişiselleştirebilirsiniz!

Reis senden bir rica olacak. Bu profil kişileştirme olayı hakkında bilgi verebilirsen detaylı olarak çok mutlu olurum. Eline sağlık şimdiden ve bu rehber için.
  18. Nightless

Rehber CSGO Bütün Ayrıntılarınızı Öğrenmek!

Yıllardır Steamciyim böyle metro arayüz görmedim şaka bir yana rehber açıklayıcı olmuş en kısa zamanda arayüz olarak gelirse tadından yenmez kafalar karışık. 1616835958 Bendeki arayüz ek'te görüldüğü gibi.
  19. Nightless

Rehber CSGO Bütün Ayrıntılarınızı Öğrenmek!

önceki olarak belirttiğin yeni arayüz değil mi ? Yeni olarak belirttiğinde önceki değil mi ?
  20. Nightless

İnceleme Yurtdışından Alınan RGB Mousepad

Anlatıyım olayı sana Aliexpress döngüsünde ama araba orayı burayı karıştırma işin içinden çıkamayız Türkiye iç pazarı son kullanıcıyı dile getirmeye gerek yok. Aliexpress'te 2 sene önce her şey çatur çutur geliyordu sonradan haksız kazanç muhabbeti patladı 35 dolardan üstüne vergi koydular sonra...
Top Bottom