Arama sonuçları: *

1. Nightless

SERPENS- 6700XT SİSTEM ALINIR MI

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-sargas-ryzen-5-5600-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rx6700-oyun-bilgisayari-p-35894 mevzu senin attığını almaksa 6700xt ekran kartı 5600 işlemci olarak 18bin küsür yerine bunu alırım. 6700 ekran kartı var bunda doğru ama aradaki fark 4.000 TL yani anlatmak istediğim...
  2. Nightless

Sistemim Ne Kadar Eder?

22.000 TL Bence ortalama olarak Ortalama dediğim fiyatı %5 aşağı yukarı alabilirsin.
  3. Nightless

Tebilon.com güvenilir mi? acaba ?

Sorun yok o konu da güvenilir.
  4. Nightless

Apu sisteme sonradan ekran kartı ekliyebilir miyim

11k ya yakın bir bütçe ayırıp bu alınmaz üstadım. 6600 ekran kartlı sistemlere bakmanı önenirim.
  5. Nightless

Yani orası öyle tabi ilk baştaki yorumda da arkadaş belirtti. Mantıklı olan zaten dediğin gibi diğer türlü %10 kayıp yaşanıyor fps tarafında 6500xt ekran kartında pcie 4.0 ile 3.0 arasında. İnsanlar bazen %10 daha çok fps alayım diye ona göre sistem ve bütçe ayırıyor.
  6. Nightless

Orası öyle de 6500xt için pcie 4.0 anakart ve işlemci hamlesi yapmak ne mantıklı olur tartışılır. Zaten bütçe kısıtlı dediğin gibi bir olayda zaten direk başka şekil de sistem alması mantıklı olur 6600 alınır öyle olunca bütçesi ile.
  7. Nightless

olmaz kullanırsın o işlemci ile. Anakarta uyar.
  8. Nightless

6500xt eklersin. 10.700 TL hem kasa hem mönitor olarak pahalı geliyor bence.
  9. Nightless

Bu APU PC Kaç FPS Verir

Valorantta 1080p ile ortalama olarak 115 Fps alırsın. Tabi buna ram frekansları filan önemli ondan dolayı ortalama olarak diyorum.
  10. Nightless

Ryzen 5 5600X ve RX 6600 Sistem Nasıldır?

O kadar bilgim yok iade sürecinde bulunmadım kargolaması evet geç yapılıyor hazır sistem aldığımdan biliyorum. 2 haftayı buluyor desem yeridir. Ama iade konusu hakkında bir şey diyemem. Deneyimlemedim. Ama emin ol paylaştığın sistemden daha iyisini dizebilirsin başka sitelere bakarak kontrol...
  11. Nightless

Ryzen 5 5600X ve RX 6600 Sistem Nasıldır?

18.000 TL pahalı tartışmaya bile gerek yok. Daha iyileri var. 1658480723 Aşağıda attığım ekran kartını alıp 10.000 TL diğer bileşenleri en güzel şekilde dizayn edebilirsin. Şimdiden kolaylıklar. https://www.sinerji.gen.tr/sapphire-radeon-rx-6700-xt-nitro-12gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-p-38712
  12. Nightless

Max 5k valo cs oynatan ilerde yükseltebileceğim hazır sistem

Ama işte sadece dediğin işlemciyi alsa başka ne alabilecek? En az dediğin işlemci ile 10.000 TL masraf yapması gerekiyor ki 5600x ile bir sistem ortaya çıkabilsin. Yanlışlık var ve kabul etmek yerine savunma yapman ilginç geliyor cidden. Keşke zaten 5.000 TL max bütçesi olmasa veya herkes...
  13. Nightless

Tamam da burası ben olsaydım böyle yapardım böyle yapardım olayı değil 5.000 TL'ye göre yorum yapman gerekiyor. Hadi şunu diyebilirsin 7.000TL imkanın var ise şöyle bir olayı düşünmen mantıklı olur ama senin dediğin sadece işlemci 5.000 TL biraz bence derken fikrini belirtirken yardımcı olmak...
  14. Nightless

Max 5k sistem diyor zaten 5600x zaten kaç TL ? hadi desen 5600G daha iyi anlarım en azından bir şekilde 6k bandından sistemi dizebilirsin. Bütün herkes uyarmasına rağmen halen daha kendi bildiğini okudun ek olarak neden 5600x olayının üsttünde durmaya devam ediyorsun. 5600 değil de neden 5600x...
  15. Nightless

Doğru biliyorsun üstadım. 5600G kullanıcısıyım 5600X te kullandım. 5600G üzerinden görüntü alabilirsin. 5600X üzerinden görüntü alamazsın. Şartlardan ötürü 5600G geçisi yaptım upgrade yapıp yükseltmek gerekirken.
  16. Nightless

Sen dediğinin farkına varıp kendini anlayabiliyorsan sorun yok. 5600x ekran kartsız hiç güleceğim yoktu.
  17. Nightless

İnceheeqp pc siparişi

Kargo süreci hızlıdır 15inde elinde olabilme ihtimali var eğer İstanbul'da isen. Başka şehirler için 16sı hadi diyelim bir sıkıntı oldu en geç 19 unda sende olacaktır şimdiden hayırlı olsun
  18. Nightless

Elreann Parva Sistem Alınır mı?(Özellikleri Değiştirilip)

Var.. 1653054069 17.500₺ pahalı ekran kartı fiyatları cok iyi fiyatlar da takip edersen.
  19. Nightless

ince hesaptan az önce sistem aldım iyi mi? ?

Konuyu bile açman saçma almışsın etmişsin sadece bana geçmiş olsun demek düşer.
  20. Nightless

R5 3600-gtx 1660s'li Sistemim Ne Kadar Eder?

Monitör ekipman var idi onlara dediğim fiyat o cevabı tam okumadan ve konu sahibinin düzeltme yaptığını anlarsan benim cevabı anlamış olursun. Anlamadan dinlemeden yorum yapmayın.
Top Bottom