Arama sonuçları: *

1. Nightless

Bilgisayarım kaç TL ye gider

Ben de apu kullanıyorum ekran kartlarının fiyatı düşüyor gibi geldi bana inşallah istediğin şekil de alırsın. Şimdiden hayırlı olsun.
  2. Nightless

5600G en son 2.600 TLden mi ne satıldı mükemmel fiyatlar indirimler var 7k dan bile toplarsın. 1662728310 Dediklerimi de aslında ram ve ssd için dedim başka şekil de olsa zaten dediğin gibi. Aşağı yukarı belirttiğim yorumdaki gibidir.
  3. Nightless

Bu sisteme 10.000 TL diyen var ise seninkine 14.000 TL derler öyle böyle bakınca evet rahat gidiyor :D
  4. Nightless

Garantisi faturası olmayacağı için parçaların eskime durumunu göz önünde aldığımız zaman mönitör de olduğu için en az 6.000 TL eline geçmesi gerekir. Zaten Piyasa da 10.000 TL'den daha iyileri var bakınca gidip 6500xt alır geçerler. 10.000 TL filan unut yani öyle yorumlar gördüm de. 8.000 TL...
  5. Nightless

B450M-Pro M2 Anakartta CPU ışığı yanıyor

Başka ne gibi bir sıkıntı olur bilemiyorum. Aklıma sadece bios güncellemesi geliyor.
  6. Nightless

Bende de bu sorun olmuştu dediğiniz gibi cpu ışığı yanıyor ve görüntü alamıyordum bios güncellemesi yaptınız mı? Ben de oluşan sorun o olduğu için sizde de öyle bir sikinti olabilir diye dile getiriyorum.
  7. Nightless

Ekran kartınız nedir?
  8. Nightless

Psu'dan Ekran Kartı İçin 6 PİN Çıkmadı

Modüler güç kaynağı mı?
  9. Nightless

İntel APU Sistem Yardım

Büyük ihtimalle frekanslar düşük olabilir. Ram frekanslarına bakabilmeniz mümkün mü? Apu sistem de çift kanal olayı önemli bir de işlemciniz nedir? Detayları vermeden herhangi bir şekil de sıkıntıyı anlamak güç olur.
  10. Nightless

İntel APU Sistem Yardım

Tam olarak bileşenler nedir? Ek olarak ramler çift kanal mı ve OC yaptınız mı?
  11. Nightless

bilgisayarınızı nasıl kapatıyorsunuz

Prizden kapatıyorum.
  12. Nightless

Omega-S Sistem Aldım Fakat Sistem Çok Fazla Isınıyor!

Fanların hızı ne durum da dönüyor mu? Ek olarak olmadı kasanın yan panelini açık tutun. Ürünü fazla kurcalama yapmayın yarın direk ürünü yollayın. Ek olarak anakart üzerinden görüntü alamazsınız işlemci bu olayı desteklemiyor.
  13. Nightless

Omega-S Sistem Aldım Fakat Sistem Çok Fazla Isınıyor!

Asıl mesele neden anakart üzerine HDMI kablosunu taktınız işlemci apu işlemci değil ki Zaten ilk aldığınızda testleri yapıp sıkıntılı bir durum var ise kurcalamadan mevzuyu yollamaniz gerekiyor idi sistemi zaten test yapıyorsanız çıkan sonuçların ne denli iyi veya kötü olduğunu gözlemlemiş...
  14. Nightless

İtopya paramı iade etmiyor. Hakkımı nerede arayabilirim?

Ürün gönderilme kargolama bile olmasa karşı tarafa aktarılan para var sonuçta para senden çıkmış tekrar kartına iade olması gerekiyor ve bu süreç karttan karta bankadan bankaya kurumdan kuruma göre değişiyor bu süreç 2 günde de olur gerekir ise 15 günde de zaten bayram çıkışından ötürü ve hafta...
  15. Nightless

Sistemim ne kadar eder hocalarım? ( Full şekilde )

Alıntıyı adam akıllı yaparsan daha iyi olacak kıyısından köşesinden çekme. Dediğim şu direk olarak komple bütün ürünler 24.500₺ olarak satılabilir ama en az eline 22.500₺ geçmesi gerektiğini düşünüyorum.26.000₺ üzeri satabilirsen çok iyi ama zor gibi aşağı yukarı piyasa değerlendirmesi yaptım...
  16. Nightless

Bilgisayarım kaç TL eder 1 aylık anca ya var ya yok

Benim mantığım şu şekilde oluyor genelde eğer sağlam ürünler faturalı garantili kutulu ise %20 altı olarak düşünüyorum hep eğer garantisiz kutusuz ise bu oran %40 lara kadar gelebiliyor dediğim oranlar duruma göre saptama yapabilir %5 olarak yani bir ürün 1.000₺ ise bu 600₺ den bile gidebilir...
  17. Nightless

Anakarttan görüntü alma

İşlemciyi bilmeden bir şey diyemem üstad anakart mevzu değil önemli olan grafiği destekleyen işlemci tarafıdır.
  18. Nightless

Anakarttan görüntü alma

İşlemci nedir? Görüntü alabilmen için işlemci tümleşik özellikte olması gerekiyor.
  19. Nightless

Vatandan aldığım pc açılmıyor

Konuyu okudum kısa ve öz geçmiş olsun. 3070Tİ sistemler hava da bulut var bu ne dumandır. Vatan seviyor böyle şeyleri çok canlar yaktı bu üstüne sigaramın dumanı parçasını play butonuna bastım 3060 ne yamandır 3070ti varken bu ne dumandır geçmiş olsun para var huzur var insanlarda 1647033720...
  20. Nightless

Bilgisayarım kaç TL eder ?

6600 ekran kartlı sistem 15.000₺ den bulunuyor ortalama olarak eğer bileşenler biraz üst olur ise ona göre yükselir düşük olur ise ona göre düşer. Ortalama dediğim fiyatı %20 olarak ele alırsak sıfır sistemler bu şekilde iken senin sonuçta 2.el hazır sistemin 15.000₺ etmez En az eline 11.000₺...
Top Bottom