Arama sonuçları: *

1. Nightless

Csgo awpme isim önerisi

Awp Tek atmış :D A W P aslında A M D :D
  2. Nightless

Ultima Online 2D oynayan var mı?

Ah ah ne günlerdi 1 saat oyuna girmek için uğraşırdim cafe de :/
  3. Nightless

Üzüntü şeklinin incelemesini yapıyoruz brom :)
  4. Nightless

Guild basmışlar idi benim blackrock setimi vsvs alıp gitmişlerdi :/
  5. Nightless

Messiyi kaybettim bulamıyorum FİFA 21

Zaten messi hiç sana gelmemiş ise üzülme gelip gitmeyen birisi için zaten senin hiç olmamış.
  6. Nightless

Senin messiyi o almış o zaman sorunun cevabı arkadaşın da.
  7. Nightless

Emekliye ayrılmış kadro da yedekte takım da mevcut değil.
  8. Nightless

Uyguna ve güvenilir nereden vp alınır

Ben Tosla, Paycell ve Bynogame kanallarını kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ama uygunluk konusunda pek + puan veremem. N11 gibi e-ticaret kanallarında daha uyguna satılıyor.
  9. Nightless

CS:GO Kırık Diş Operasyonu Kasası max kaç TL ye çıkar ?

Burada kitle bile emin ol 30 40 tane değil :) Ve rehber açıp 40 hesap kastım diyen var bir diğeri 30 hesap kastım diyen var ve bunlar full kasa çeken kişiler sen cidden 30 40 kişi parmak hesabı yapıyorsun ama burada bile 50k kasa çıkar hesap kasarak yapanlar arasında. Ya onlar atıyor yalancı ya...
  10. Nightless

Rehber CS:GO'dan Nasıl 8800TL Kazandım? (yatirim tavsiyesi degildir)

Benim iş karışık totali tam net veremeyebilirim. Bir miktar belirtmemek daha iyi. Çünkü ben cash yatırmadım. Event içinde event kastım.
  11. Nightless

Rehber CS:GO'dan Nasıl 8800TL Kazandım? (yatirim tavsiyesi degildir)

Nerden zarar ederim konuşması yapmış zaten. Kasa Bir ağ operasyonu değerinde olmayacak ama bu kadar kötü grafikte çizilmez :D 1620634902 Yani 35 Hesap kasan biri birde 7 TL'den satışı yaptıysanız şuan dipten tekrar aldıysanız o 14k 30k bile olur.
  12. Nightless

kendi ağzınla diyorsun 200-250k ya yakın idi diye hiç onda 300k üstünde kasa gördün mü ? Ve emin ol yeni kasaya o dediğin eldiven döngüsü geldi eldiven ise olay rakibi yeni kasa olacaktır. Hadi bu durumda olmadı diyelim bu event içeriğinde 50 kasa seçme olasılığın vardı diğer Ağ operasyonunda bu...
  13. Nightless

22 TL idi ama her hesap 8 tane alabiliyordu Burada her hesabın 50 tane alma döngüsü var.
  14. Nightless

Ya ben bu geceden bitecek diye kafayı yiyordum senin bu güzel cümlelerin cidden umut veriyor.
  15. Nightless

30 Nisan son dakikası bitecek ise harikasın ya vallaha ağzından bal akıyor pozitif enerjilere devam
  16. Nightless

Evet aslında arkadaş ne güzel dedi ağzından bal akıyor vallaha keşke öyle olsa
  17. Nightless

@SatisFaction 1619729575 Neye göre kime göre 30 Nisan 23:59 ? Amerika tarafında daha 9 saat var 30 Nisan'a girmelerine.
  18. Nightless

30 Nisan derken tam olarak zaman var mı ?
  19. Nightless

CS:GO Broken Fang hakkında bazı sorular

Ben düz mantık yapıyorum gerisi size kalmış. Her şey ortada burada kasa kasmayan görevleri yapmayan yok hatta önüne gelen geçende 5 hesap var. Herkesin elinde en kötü 50 kasa varken aktif listeleme 2 aydır 350k üzerinde iken ve artı olarak hilecilerin kastığı bir etkinlik söz konusu iken kimse...
Top Bottom