Arama sonuçları: *

1. Nightless

Akp'den seçime yakın ekonomi ve asgari ücret açıklaması.

Asgari ücret isterse 10.000 TL olsun Bu gün alamadığımı 10.000 TL olduğunda da alamıyorsam gerek yok böyle şeylere ama halk istiyor tabi asgari ücret hep zamlansın tabi zamlansın yükselsin uçsun kaçsın asgari ücrette sonra bavulla gezeriz alışveriş için.
  2. Nightless

🔥 Dolar rekor kırdı ! En yüksek seviyeyi gördü !

Xiaomi telefonlar iyi cidden. Ama şöyle bir gerçekte var güzel şekil de kullandığında bir de teknoloji ürünleri bazılarına sağlam gelirken bazıları servisten çıkamıyor şans işi. Casper via F1 kullandım 4 sene servis yüzü görmedi yani.
  3. Nightless

Herkeste iphone var olur mu öyle şey para var para :D
  4. Nightless

Yapan kim zaten lafı olmaz :D Devam yani almaya etmeye.
  5. Nightless

Sadece bilgisayar mı :D Ek olarak dolar 4 bilgisayar alınmaz diyenler vardı buradan çıkartacağımız ders her zaman alınır netice de yarından daha iyiyiz.
  6. Nightless

Sorun değil üstad zaten 3ün 5in lafı olmaz 20 yolcusuyuz netice de değişen bir şey olmadı. Sadece biraz delay oldu.
  7. Nightless

Anlık diyorsan bile olmadı takip ettim ben bizzat 18e kafa vurup düştü 19 bile olmadı yani 20 nereden çıktı. Düştüğü yer de zaten 11lerdi. Hatta 10 küsür desek daha doğru olur düştüğü yer olarak.
  8. Nightless

20 hiç olmamıştı ki :/ Ama geleceği gördüğün belli üstad. Saygı ve sevgi ile.
  9. Nightless

Dolar son 6 ayın en yüksek seviyesinde ! 16,40 ₺

Tahtayı bile dışardan alıyorsan bal gibi de dolar kurunun artışına bağlı fiyatlar.
  10. Nightless

Herkes biliyor bence iddialı olmadı mı
  11. Nightless

Merak etme onlar arttırır biz azaltırız. Meyvesini yeriz sonra şuan ki olduğu gibi.
  12. Nightless

Gördüğü yeri unutmayacak zaten aylarca herkesin dilinde ve öyle de olacak haklısın ;) 15 benim için sınır idi sonrası malum çünkü orada 2 ay boyunca tutmaya çalıştılar sonuç ortada.
  13. Nightless

20 bile görse zaten yeterli %25 yükseliş olmasından bahsediyoruz. 6.000₺ olan ürüne zaten 8.000₺ yazmaya başlanır o zamana diye düşünüyorum. Zaten bazı siteler algoritmayı kurmuş dolara endeksli anlık fiyatlar yükseliyor.
  14. Nightless

1872 1dolar kaç TL eder

Nadir durumuna göre değişir lakin en az 2250₺ olduğunu düşünüyorum. Şimdi diyeceksin nereden vardın bu fiyata buyur link bu siteden bakıp az çok bilgi edinebilirsiniz. Başka bilgisi olan arkadaşlar vardır illa ki antika ile uğraşan kolaylıklar...
  15. Nightless

Son Dakika ! : "Asgari ücrete ikinci kez zam mı geliyor?"

10.000₺ yapsınlar ne fark eder. %50 zam yapıldı ama son 4 ayda herşeye 3 katı zam geldi sayılır bazılarına geldi bile 2 katı olmayan nadir şeyler var. %100 zam yapıp her şey %200 yükselecek ise hiç gerek yok artı olarak küçük esnaf bu yükü kaldıramaz. İşsizlik artar ve esnaf nereden çıkaracak bu...
  16. Nightless

Dolar Tekrardan Yükselişte!

Ben doların bu seviyeler için düşük olduğunu düşünüyorum. Bu yükselişler olacaktı zaten olay bizi neler bekliyor asıl soru bu tekrar hadi diyelim 18 oldu bunu tekrar 12 civarına indirebilme söz konusu olacak mı ek olarak zaten inse bile fiyatlar inmiyor idi acayip bir süreç bekliyor bizi bakalım...
  17. Nightless

Yardım 800 TL yi neye yatırabilirim?

Piyasaya göre bakıp dipten alabilmek lazım idi ben 3 gün önce aldım 850 idi şuan daha yüksek 800 alım fırsatı idi bana göre en fazla 850 olabilir idi şuan biraz muallak ama kar bırakır tabi birakmaz değil netice de şuan kısa veya orta vade riskli 900e dayandı netice de ;)
  18. Nightless

Ben gerekeni cevapladım karar sizin.
  19. Nightless

Değer mi kaybediyor son 1 senedir ne durumda veya son 3 aydır nerede sterlin neye göre değer kaybediyor günlük haftalık mı bakıyorsunuz onda bile değer kaybı yokta siz nereden bakıyorsunuz?
  20. Nightless

Sterlin veya altın yatırım tavsiyesi değildir ;)
Top Bottom