Arama sonuçları: *

1. Nwork

Instagram'daki Arama Kısmında Adı Olan Kimseye İstek Atamıyorum

Bilgisayardan da olmuyor ama deneyeceğim. Olmazsa silip yeni bir Instagram hesabı açacağım sanırım. Çünkü arkadaşım kendi priv hesabını takip ediyor fakat ben baktığımda onun priv hesabını takip ettiği ve takipçilerinde göremiyorum. Bazen bazı hesapları göremiyorum bu hesabımı açtığımdan beri.
  2. Nwork

Bunu da denedim ama olmadı. Hesaplarını açık da yaptılar ama olmuyor. Instagram hesabıma ne oldu bilmiyorum ama düzelmedi kesinlikle. 1706382518 Kendi hesabım ile bağlantısı olmayan başka bir hesaptan istek atabildim ama aratma yaparak eklemek istediğim insanlar bana istek gönderemiyor.
  3. Nwork

Kaç gün yazdığı söylenmiyor fakat istek atabiliyorum insanlara, sadece hesabımda aratarak baktığım hesaplara atamıyorum.
  4. Nwork

Arkadaşlar merhaba. Instagram uygulamasında kısa süre önce bir kısıtlama yedim ve bu yüzden diğer hesaplara istek atamadım. Bu sorun ortadan kalktı fakat şu şekilde kalktı, Instagram'da keşfette bir yorum atan gizli hesaba istek atabiliyorum fakat arama kısmından adını ekleyip yazdığım kimseye...
Top Bottom