Arama sonuçları: *

1. O

Başlangıç Onarma Sorunu / Format işe yaramıyor!

Merhabalar kasa kullanıcısıyım. Yurtdışına gitme sebebiyle kasamdaki windows kurulu ana ssd'yi alıp laptobuma yedek ssd olarak taktım ve 4-5 ay kasam dinlenmedeydi. Geri geldiğimde ise windows kurulu SSD'mden sistem dosyalarından hiçbirini silmemiştim ve direkt kasama monte edip çalıştırdım...
  2. O

Bilgisayarımın ekranı bir anda gidiyor

amd softare bug tool hatası geliyor sanırsam. Bende de rx6600 sapphire var. Bende ekran siyah oluyor sonra tekrar görmem için mouse ile etrafını gezdirmem gerekiyor. Bir de yeşil kırmızı pikseller çıkıyor ara sıra. Alalı 2 ay oldu. Servise götürdüm bir sıkıntı yok diyip geri gönderdi. Kaç...
  3. O

Ekran kartıma mining yapmış olabilirler mi?

Selamlar, geçenlerde rx6600 ekran kartı aldım. İşlemcim de ryzen 3 2200g idi. Performan testi %39 çıkmıştı. Ben de darboğaz yaptığını sanıyordum 2-3 haftaya yeni işlemci alacağımdan öyle kullanmaya devam ettim. Şimdi ryzen 5 5600c aldım ve performans sonuçlarım: UserBenchmarks: Game 48%, Desk...
  4. O

50 TL'ye ekran kartı mı, yoksa 50 TL'ye VGA HDMI dönüştürücü mü?

Oyun oynamıyorum ondan dolayı sıkıntı yok. VEGA 8 ekran kartı devre dışı kalıyorsa başka seçeneğim yok o zaman. Teşekkürler.
  5. O

Link: Ucuz ekran kartı Sahibinden HDMI çıkışlı Sahibinden'de 2. el bulabiliyorum. Sağ ol tavsiyen için. Diğer dediklerimde bir sıkıntı olmayacaksa bu seçenekten ilerleyeceğim gibi duruyor.
  6. O

Selamlar, sistemimim AMD Ryzen 3 2200g VEGA 8 (işlemcinin ekran kartını kullanıyorum. Ekran kartım yok.) 4x2 ram ve A320M-f anakarta sahibim. Bİlgisiyarımda oyun oynamıyorum sadece render için kullanıyorum. Sorum şu; Elimde eski kalitesiz VGA girişli monitör ve bir tane de HDMI girişli...
Top Bottom