Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

Kaydını aldığım oyunun videosunu nasıl editleyebilirim?

Davinci Resolve kullanabilirsin. Ücretsiz ve çok iyidir. Premiere'e alternatif yaratamaz BENCE ama 2. olarak düzenlemede kesinlikle kullanabilirsin
  2. OdinSonThoR

Premiere Pro vs Sony VEGAS farkları

Tab2 Premiere, premiere kullanımı BENCE çok kolay öyle üst düzey bir editör değilim ama trol kullanım için keyifli, After Effectlede işin çıkarsa uyumlu olmaları da avantaj
  3. OdinSonThoR

Korsan İçerikleri Tüketiyor Musunuz?

Anasını bile neyse :) Arada sarıyor
  4. OdinSonThoR

Video Edit programı önerisi

Korsan kesinlikle önermiyorum ama gidip adobeye o kadar para veremeyiz neyse. Premier öğren premier kullan
  5. OdinSonThoR

Video Editleme Programları Önerileri

Ne demek hocam kolay gelsin. 2-3 kere panelleri kurcala alışırsın en kötü video izlersin çok rehberleri var bakabilirsin. Eğer rehberler uzun ise x2 de izle vakit kaybın azalır :)
  6. OdinSonThoR

Eee şey bu filigram sorunu çekerseniz youtube dan 1-2 video izleyin 2-3 dosya atıp o filigramı kaldırıyoruz. En azından öyle hatırlıyorum.
  7. OdinSonThoR

Wondershare Filmora kullanın. Aşırı basit ve kısayolları çok kolay kesinlikle öneririm.
  8. OdinSonThoR

Gereksiz Gmailleri Nasıl Engelleyebilirim ?

cCc AUUUU cCc değil miydi XcCcX KRALTR XcCcX Wallahi bilmiyorum öğrenirsen etiketle benide 20k okunmamış mailim var
  9. OdinSonThoR

AdBlock Plus vs uBlock Origin

Senin önerdiğin ayarları yapmıştım itopya kalsın hızlı giriş için lazım.
  10. OdinSonThoR

AdBlock Plus vs uBlock Origin

uBlock origin kullanıyorum sıkıntı çekmiyorum pek yazılımsal anlamam ama forumda sadece itopya reklamı var :)
  11. OdinSonThoR

Cheat engine Pcde yüklüyken ban yer miyim?

Dostum bunun için net bir şey söylemem git ets2 de yap hileni bilgisayarı kapatıp tekrar başlat uygulamanın açık olmadığından emin ol öyle gir
  12. OdinSonThoR

Modding oyunfora gelen bağış

Maalesef bilgim yok.
  13. OdinSonThoR

DA Forum En İyi Tarayıcıyı Seçiyor !

Düz opera bence Gx gibi teması değişik değil reklam engelleyicisi ve kendi içinde vpn i var bana yetiyor
  14. OdinSonThoR

cheat engine güvenli midir

hiç bilmiyorum ben gta yı daha yüklemedim
  15. OdinSonThoR

cheat engine güvenli midir

ben ets için kullandım vallahi hiç umrum da değil ben hile ile koyduğum parayı 1-2 haftasını full gömse koyamaz
  16. OdinSonThoR

Ücretsiz Edit Programı Önerisi

aklımdakini yazmışsın
  17. OdinSonThoR

Youtube için reklam engelleyici önerisi

teşekkürler ama chrome kullanmayı bıraktım 1605861351 yorumlarınız için teşekkür ederim ama gx e geçmeyi düşünmüyorum 1605861541 y yaptım çok teşekkür ederim
  18. OdinSonThoR

Youtube için reklam engelleyici önerisi

Normal olan operayı kullanıyorum 1 haftadır youtube da hata alıyorum reklam engelleyicisi yüzünden var mı önerdiğiniz hata verneyen reklam engelleyici
  19. OdinSonThoR

Nvdia YENİ DRİVER!! | Test Ettim!

bende intel kullandım ama en son driver herhalde 10 yıl önce geldi :)
  20. OdinSonThoR

Nvdia YENİ DRİVER!! | Test Ettim!

İntel driver bekleyenler yaprak kıpırdamıyor :)
Top Bottom