Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

Dinlediğim şarkıya benzer şarkıları nasıl bulurum?

çok teşekkürler
  2. OdinSonThoR

Dinlediğim bir tür değil o türde benzer şarkılara bakmak istiyorum sadece Teşekkürler
  3. OdinSonThoR

Dinlediğim şarkıya benzer şarkıları nasıl bulurum? Direk aratıp benzer 5-6 şarkı önerebilecek site sistem vs var mı?
  4. OdinSonThoR

Bu sesi nasıl bulabilirim

eyw aga
  5. OdinSonThoR

Bu sesi nasıl bulabilirim

Başlattığım yerde bir silah sesi gibi bir ses çıkıyor bu ses efektini nasıl bulabilirim?
  6. OdinSonThoR

Taha Duymaz Koz Hakkında Konuşalım

Lütfen konuşurken aşağıdaki kurallara dikkat edelim Ben kalbimin ufak sıkıştığını hissettim aynı hıçkırdıktan sonra göğüste olan sıkışma gibi onun dışında konuşacak bir şey yok gibi 1- Dinlere veya farklı inançlara saygısızlık 2- Sansürlü-sansürsüz küfür, küfür kısaltmaları, argo kelimeler...
  7. OdinSonThoR

Elektro Gitarda geliştiğimi hissedemiyorum

Bunu bugün Smells Like Teen Spirit solosunu çalmaya çalışırken kendime küfürlü bir şekilde dedim. Kesinlikle az ama bir yerden sonra "Zeon Rage" geçiriyorum olduğum yerde. 20dkdan sonra oluyor bu olay genellikle Bohemian Rhapsody solosunu çalmayı çok denedim. Son parçası dışında 1-2 kere...
  8. OdinSonThoR

Elektro Gitarda geliştiğimi hissedemiyorum

Selamlar yaklaşık 3 ay önce elektro gitar almıştım kursa yazılmadım. Temmuzun 15 günü tatildeydim ve gitarı götürmedim başına bir şey gelmesin diye ağustosun son 2 haftasıda misafir geldi bırakın gitarı yat kalk salonda dur yat kalk salonda böyle 1,5 hafta geçirdim sonrasında hayata zor döndüm...
  9. OdinSonThoR

Elektro gitarımı nasıl bilgisayara bağlayacağım?

Selamlar dostlar bugün gitarım elime geçti adam bu kabloları verdi nasıl bağlayacağım? Hangi programı kullanacağım ses almak için
  10. OdinSonThoR

Linkteki elektro gitarlardan hangisini almalıyım?

Uykusuzluktan dikkat etmemişim kusura bakmayın HSS hoşuma gidiyor dediğim gibi SSS de olabilir kafam karışık uygun fiyata iyi gitar peşindeyim biraz Benim gitara başlamamı tetikleyen olay mor ve ötesi 3-4 yıl öncesinde hiç dinlemediğim zamanlar bile bazı şarkılarını ezbere biliyordum. Son 2...
  11. OdinSonThoR

Linkteki elektro gitarlardan hangisini almalıyım?

Normalde sıfır sx veya squier strat kasa gitar alacaktım ama başlangıç için o kadar para harcamama kararı aldım. Bunlardan hangisini almalıyım cort strat hss olması nedeniyle hoşuma gidiyor ama hangisini almalıyım kararsınızım Cort X1 Beyaz Cort Strat Cort X2 SX VTG Strat Cort X2 Kırmızı Cort X2 2.
  12. OdinSonThoR

Yeni başlayan için elektro gitar önerisi

Öncelikle selamlar, son 1 aydır elektro gitar almak istiyorum içimde hiç yokken bir alma isteği oldu önceden ara ara geliyordu. Önceden hiç gitar çalmadım, gitarı aldığımda kursa başlama gibi bir planımda var. Normalde bu gitarın siyahını almayı düşünüyordum 1500 tldi şimdi 2k olmuş kırmızısını...
  13. OdinSonThoR

gaza getiren şarkı önerisi ?

UZİ MAKİNA DÜŞTÜYSEN KALK GEL KENDİNE DAHA İYİSİ YOK VAR FARKINA DÜŞ KIRIKLARIN OLDUYSA BİLE SEN MAKİNASIN MAKİNAAAAAA ! RAGGA YENİDEN, TURBO GAZZ
  14. OdinSonThoR

ŞUAN DİNLEDİĞİNİZ MÜZİK NE ?

15. OdinSonThoR

Burry soprano serbest!

M Maalesef öyle kişilikler var. Ne kadar nasıl olabilir düşüncesinde olsak bile maalesef var.
  16. OdinSonThoR

Burry soprano serbest!

İçeri alınması kime göre neye göre doğru olabilir. 4 yıl değilde 1 ay yatıp çıksın. Yaptığı işi beğenmiyorum düşüncelerim şu attığım linklerde gibidir başlatın 6.10 a kadar izlersiniz.
  17. OdinSonThoR

türkçe rapte ilk 3ünüz kimler?

Ceza,Contra,Killa baba
  18. OdinSonThoR

Spotify vs YouTube Music

Crackli Spotify Google Music > All Kapatılmadan önce :(
  19. OdinSonThoR

En sevdiğiniz şarkı nedir ?

En sevdiğim şarkı yok, psikolojime göre en çok dinlediğim şarkı var.
Top Bottom