Arama sonuçları: *

1. OnTheRoonKilled

Öneri 1000TL'ye HyperX Quadcast S RGB alternatifi.

Yani bakınca satışı güzel olur gibi geliyor bana. Ayrıca istediğiniz ses testleri için de teşekkürler bu sayede daha iyi bir şekilde ürünün kalitesi anlaşılabilir. Sizlere hedeflerinize ulaşma dileği ile umarım başarılı olursunuz.
  2. OnTheRoonKilled

Ses kalitesi kötü değil ancak yakından konuştuğundan dolayı patlamalar maalesef ki var. Ayrıca gördüğüm kadarı ile sadece standı var ve yanında pop shield veya pop filter olmadığından dolayı ses patlamalı geliyor. Eğer güzel pazarlanırsa satılır ancak Daha uyguna rakibi yok değil. Amazon...
  3. OnTheRoonKilled

Quadcast S RGB ile karşılaştırmalı mikrofon testi var mı eliniz de? Ürünü bulmak sorun değil ancak ses testini bulmak işkence varsa elinizde ses testi atarsanız sevinirim. Ne kadar muadili desek bile belki kalitesi daha kötü olacak bilemeyiz.
  4. OnTheRoonKilled

- 16 Aralık 2021 - A101'e gelecek olan ürünler

En aşağıda belirttiklerim harici neredeyse hiçbiri hiçbir senaryo ve şekilde alınmaz. Evde duran eski membrane klavyeler, eski mouseler vs hepsi bunlardan daha iyidir. Kulaklığa değinmiyorum https://www.hepsiburada.com/trust-22447-lumen-kulakustu-kulaklik-pm-HB00000V3TY8 10₺ daha ver bunu al...
  5. OnTheRoonKilled

Yardım İncehesap Corsair RAM mağduriyeti

Ürün kodunu girdiğimiz zaman normal 8gb modeli çıkıyor ortaya. 2x8 yazılmış bir hata olabilir ama koduna bakarsak doğru ürün bunu düzeltmişler ki ne kadar böyle büyük indirim olsa dahi daha 2x8 3200mhz bellekler 700'e bile bulunamıyorken RGB'li Corsair 3600mhz seti 670₺'ye almak imkansıza...
  6. OnTheRoonKilled

Furylevel Y1 Satışa Sunuldu! 499TL

Şöyle artık bir mekanik klavye varsa hayrına bana yolla da biraz deney yapayım üstünde hazır yeni klavye almışın.
  7. OnTheRoonKilled

Yok özellik konusunda sana demiyorum satışa sunan kişi için. Açıklamasına adam akıllı özellik bile yazılmamış.
  8. OnTheRoonKilled

Evet açık konuşacağım bu ürünün modüler olması haricinde hiçbir artısı olmadığını düşünmekteyim. Biraz ümitliydim hiç yoktan biraz, en azından bu modelden... Bu paraya yurtdışından rahatlıkla Gateron switchli bir ürün getirebilirken neden 650₺ para verip Huano switchi olan ve tek artısı olarak...
  9. OnTheRoonKilled

Görüntüleyemiyorum ki sayfayı bir bakayım. :D
  10. OnTheRoonKilled

Öneri Trendyol'dan 300 TL Klavye Önerisi

Yani çok kötü diyemem ama para verip alınmaz diyebilirim. Çekiliş olduğundan öldürmez.
  11. OnTheRoonKilled

bekle bu minik bıçakla geliyorum oraya.
  12. OnTheRoonKilled

Açıkçası elimin altında ne kadar K500 olsa da alıp güzel bir şekilde modlayasım gelmiyor değil klavyeyi. :D
  13. OnTheRoonKilled

Ya space tuşu kötü değil bu arada sadece neredeyse sorunsuz stablar ile karşılaştırıldığında biraz daha kötü. Kablosu ileride de değişebilir büyük sıkıntı değil sadece biraz kalitesiz bir kablo.
  14. OnTheRoonKilled

ne gibi bir uğraştırma. Alınabilir gibi. Eğer keycapler dahil ise.
  15. OnTheRoonKilled

https://www.silicone-forum.com/konu/ajazz-ak33-blue-switch-beyaz-tkl-klavye-incelemesi.10410/ Arkadaşıma black switchli olarak aldırdım ben de gidip bir denedim gayet güzel bir tek space tuşunun stabilizeri bir tık bozuk o kadar bana gayet kaliteli geldi kablo harici. Ama instagramda güzel...
  16. OnTheRoonKilled

https://www.trendyol.com/yusoft/ajazz-ak33-isikli-black-switch-82-tus-tam-mekanik-gaming-beyaz-klavye-p-126028298?boutiqueId=571826&merchantId=289558 bunu aldır.
  17. OnTheRoonKilled

Sahibinden param güvende sistemi güvenilir mi?

Get ilanın sadece komisyonu size ödettiren hali. Aldığınız ürünün %10 değeri kadar daha komisyon ödüyorsunuz. Taksit yapabilir veya iade edebilirsiniz.
  18. OnTheRoonKilled

🔥İndirim Şoka Gelicek Olan Kablosuz Everest Gaming Mouse! 18 Ağustos

Bozulması 1 ayı bile bulmamıştı ama...
  19. OnTheRoonKilled

15 Liraya Ne Alınır :D

Açlıktan görmemişim. :D
  20. OnTheRoonKilled

15 Liraya Ne Alınır :D

E tamam işte yemek sepetinden sanal olarak alabiliyorsun.
Top Bottom