Arama sonuçları: *

1. PİŞMANIM

Da gt2 sistem ilave ssd takilir mi

Oyunlarda farkı ayırt edemezsin, m2lerin okuma yazma hızı daha yüksek farkı bu
  2. PİŞMANIM

Gaminggen rezilliği

eminim tahmini diye yazıyordur veya üstte covidden dolayı gecikme olabilir vb gibi bişey sana 1-3 gün içinde kesin geleceğini söylememişlerdir diye tahmin ediyorum öyle dedilerse onların hatası ama tahmini ulaşım zamanının uzaması olası bişey
  3. PİŞMANIM

Bu olay size ne kadar doğru veya yanlış geliyor? Sınırlı stokta al sat yapanlar

herkes cebine girecek parayı düşünüyor normal olarak hızlı olan kazanır
  4. PİŞMANIM

GT-2 Sistemi KARGOYA VERİLMEYEN VAR MI

cahilliğin vücut bulmuş ve okuma yazma bilen hali diye yorumladım mağaraya ver dostum sen siparişlerini evde değildiniz uyarısı almazsın en azından
  5. PİŞMANIM

Sınerjiden aldıgım bilgisayar sipariş iptal edilmiş

mesaj başında nick vermene gerek yok brom cevap butonuna tıklaman yeterli hem cevap verdiğin kişiye bildirim de gider
  6. PİŞMANIM

Abdullah Abi Storysinde Yeni Stok Durumunu Anlatıyor

captain kim kaldırdı seni bu kadar
  7. PİŞMANIM

Lord PC(Atreus) Saçmalığı!

hocam lordun birkaç videosunu daha izlemenizi öneririm ben sizden önce atabildim
  8. PİŞMANIM

https://www.instagram.com/lordatreusyt/?hl=tr buyrun hocam geçen videosunda link nasıl atılırı öğretmişti izlemenizi öneririm
  9. PİŞMANIM

lord bilmemne gizli görevde sanırım :D
  10. PİŞMANIM

anladığım kadarıyla bu adamın koyu bi fanısın o kadar fansın ki yediremeyip bu adamı da forum neden sevmiyor diye konu açıyorsun insanlar sevmezinsanlar nefret eder bu kimseyi alakadar etmez inanmayacaksın ama seni bile :) son olarak konuştuğun laflara,kelimelere de dikkat etmelisin zira uyarı...
  11. PİŞMANIM

Bu sistemde işlemci neden serin çalışıyor ?

Core Performance Boost işlemcinin maksimum frekansına ulaşmanızı sağlar
  12. PİŞMANIM

Donanım Arşivi Forum Özel sistem

belli bi mesaj sayısının üstündekiler için olur büyük ihtimal herkes alabilecek olsa foruma özel sistem olmazdı
  13. PİŞMANIM

Da sistem 3 itopya gecikme

y yok o 1 haftanın üstüne bi hafta daha anlamında dedim :D toplam yine 2 haftaya denk geldi ama olsun
  14. PİŞMANIM

Da sistem 3 itopya gecikme

2 hafta değil ama 1 hafta %90 beklersin :(
  15. PİŞMANIM

SONUNDA DA-3 GELDİ ÇOK MUTLUYUM

hocam kurunca canavarın bi fotoğrafını atın :D
  16. PİŞMANIM

SONUNDA DA-3 GELDİ ÇOK MUTLUYUM

hayırlı olsun hocam
Top Bottom