Arama sonuçları: *

• Users: Peacee
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. P

Sayısal ve eşit ağırlık okuyanlar bakabilir mi?

dostum fizik aslında fen dersleri arasında en kolayı bence sayısal seçersen görüceksin ben edebiyatı hiç sevemedim mühendislik bölümü istiyorum sayısal seçtim eğer matematik yapabiliyorsan fizik falan aşırı basit gelicek zaten emin ol bence bulunulan şartlarda sayısal seçmek her türlü daha mantıklı
  2. P

Yazılı Sınavlarınızı Oldunuz Mu ? Ne Kadar Zordu ?

ben direk kasımda olmuştum zaten sizede aynı konuları soracaklar orta seviye denebilirdi zorluk açısından kimya ve biyoloji de biraz zorlandım ama diğerlerinden genelde iyi notlar aldım birinci sınavları yaparsın çok zorlanmadan ama asıl zor kısım ikinci sınavlar ben hiç çalışmadım salmıştım bu...
  3. P

2. Dönem Terkrardan Sınav mı Olacağız??

evet 1 nisandaki ikinci sınavlar olacak çünkü
  4. P

2. Dönem Terkrardan Sınav mı Olacağız??

benim annem öğretmen okula yazı gelmiş ilk sınavını olmayanlar 1 martda olanlar ise 1 nisanda ikinci sınavını olacakmış
  5. P

2021 TYT - DEVLET 100 PUAN EKLEYECEKMİŞ

dostum eklese bile ne değişecek ki ? herkese verecek verse bile takma düşünme bile bunları bir yararı yok
  6. P

İngilizce eğitim kursları

pandemi döneminde gitmeni önermem udemy gibi sitelerde güzelce anlatan insanlar var uygun fiyata onlara bakabilirsin
  7. P

[ÖNERI] YouTube 'da eğitim kanalları

tunç kurt adamdır
  8. P

Sayısal mı eşit ağırlık mı ?

Ben sayısalda çok iyi değilim ancak yinede sayısal seçyim gitmek istediğim bölüm ve türkiyedeki bölümlerin çoğu sayısalla alıyor çalışıp elimden geleni yapamayı deneyeceğim vuna bizim değil senin karar vermen gerek senin geleceğin senin hayatın kimseyi dinleme aklına yatan bölümü seç
  9. P

9.Sınıf Fizik performans

uzun olanın özetini çıkart uğraş biraz :)
  10. P

Gelecek Kaygısı ve hedef belirleme sorunu

bende anadolu lisesindeyim matematiğim ortalama düzeyde fizik ve biyolojide iyiym ancak kimya çok kötü benimde bir şekilde çalışarak yapmaya çalışacağız artık başka çare yok :(
  11. P

Gelecek Kaygısı ve hedef belirleme sorunu

dostum bende 10. sınıfım öyle bir durumdayız ki sayısal okumassan bölüm yok neredeyse ben ne çok kötüyüm ne çok iyiyim sayısal seçeceğim istemesem bile yapacak bir şey yok
  12. P

okullardda ders saatine göre ortalam mı ediyor

aynı oluyor maalesef
  13. P

Neden Halen Sınavlarla İlgili Net Bir Açıklama Yok

dostum onuncu sınıftayım bende matematik konuları çalışınca yapılabilir seviyede bu sene cidden düzgünce çalıştım ve matematikten 95 aldım hayatımda ilk defa matematikden 70 üstü not aldım :D 1607794859 fizik bence basit bir ders formülleri bilince bir yerden sonra iş sadece işlem yeteneğine...
  14. P

onları da bir şekilde yapıp geçen seneki gibi tek not yapacaklar büyük ihtimalle yada bu dönemin notu yaparlar 2. dönem birdaha sınav olur
  15. P

ben sınavlarımı oldum notlarımda iyiydi lisedeki ilk takdirimi alacağım galiba :)
  16. P

s sınav olmayanları tekrar sınav yapacaklar diye biliyorum ama ne zaman olacağı konusunda bir fikrim yok
  17. P

Bu sene sınav olur mu?

bende birtek matematikden 89 aldım diğerleri 50 60 hep :D
  18. P

10. Sınıf Tarih Performans Ödevi Konu Önerisi

başlığı sen niye belirliyorsun öğretmenin vermesi gerekiyor onları
Top Bottom