Arama sonuçları: *

1. PhronoX0

Boyum çok mu kısa???

Dert etme benim bir arkadaş var erkeklee gelişimini daha erken tamamlamasına rağmen lise 3 te bacağında bir tel bile kıl yoktu şimdi 1.75 bişey
  2. PhronoX0

rocket league saat kaçta bedava olacak

perşembeden perşemdeye 18.00 da oluyo ama rocke league istisnaysaa bilemem ama ben yarın diye biliyorum
  3. PhronoX0

Türk devleti 100 yıl sonra 10 Osmanlı gücünde olacak sözüne inanıyormusunuz?

osmanlının altın çağında insanlar ne petrolü işliyodu nede doğalgaz kullanıyodu kılıçla kazanıyodun gücünü yani coğrafya kaderindir
  4. PhronoX0

Bu iki program arasındaki farkı bilen var mıdır

Teşekkürler
  5. PhronoX0

Bu iki program arasındaki farkı bilen var mıdır

Arkadaşlar bu programlar arası fark nedir odtü vakıf değil nasıl burslu olabiliyor
  6. PhronoX0

10. Sınıf İçin Kaynak Önerisi

fizik çap çok iyi kimya meh biyosu bok gibi
  7. PhronoX0

makine vs bilgisayar

çok saol adamsın
  8. PhronoX0

makine vs bilgisayar

kanka bu arada sende 5600 xt varmış memnun musun bios güncelledin mi güncellediysen nasıl siyah erkan gibi saçm sorunları vaar mı ısınıyor mu 2060 ı ezer mi 2k oyun onatır mı 1599757119 çok manatıklı konuştun dostum deneyeceğim saol 1599757172 sende de 5600 xt varmış aynı sorularım sanada dostum
  9. PhronoX0

makine vs bilgisayar

arkdaşlar bu yıl yks ye gireceğim kafamda bir hedef seçip ona ulaşmak için çabalamak daha mantıklı geliyor makine ile pc arasındayım pc de gelecek var makine de daha bi ilgili gibiym ayrıca pc de öğrendiklerimi biraz daha kasarak yüksekoku dışında da öğrenebilirim diye düşünüyoeum maalesef en...
  10. PhronoX0

İlişki Deneyimleriniz

dostum bi insanla yakın olduktan sonra ona nasıl davranacağını tamamen gözlemle seçmelisin benim tavsşyem otur bi düşün bana ne kadar faydalık birisi çıkarcılık olarak değil tabi benim için max neyi feda eder gibi sana verdiklerine göre değer biç ve hayır demeyi iyi bil sorun çıkmaz
Top Bottom