Arama sonuçları: *

1. PokemonTR

Sistemi Satmayı Düşünüyorum.

3 aylık bir süre zarfında sistemi satmayı düşünüyorum, aciliyeti yok. Ortalama gider dediğiniz fiyat nedir? Monitör ve ekipmanları hepsi dahil... Kulaklık kablolu bu arada
  2. PokemonTR

Sistemi Komple Satıyorum 13.5k Teklif Var, Uygun mu?

Sistemim vardı, bu kenarda duruyordu. 2. elde sistem almak çok düşündürücü hele ki elden değilse kesinlikle alınmamalı elektronik sonuçta nasıl güveneceksin
  3. PokemonTR

Teşekkürler, daha güzelleri senin olsun:) 1691323152 Sattım tşk
  4. PokemonTR

Yeni PC almayacağım bu yedekte duran sistemimdi
  5. PokemonTR

Tamam sattım gitti
  6. PokemonTR

13.5 k iyidir agalar satıyorum
  7. PokemonTR

2060'lı kasa ikinci elde para etmiyor pek
  8. PokemonTR

Her bir bileşen 1.5 yıllık temiz, Asus Tuf 165 Hertz 23.6" Kavisli Monitör - Rival 3 kablolu mouse- Asus Tuf H3 Kablolu kulaklık ( standı ile birlikte), Steelseries M mousepad- Hyper X alloy core kablolu membran klavye- Kasa bileşenleri aşağıda
  9. PokemonTR

Kasa ve Monitör İkinci El Piyasa

Monitör: Asus TUF VG24VQE Kavisli 23.6" 165Hz 1ms ( HDMI + Display ) Freesync Full HD LED Oyuncu Monitörü Klavye: Hyper X Alloy Core RGB Oyuncu Klavyesi Mouse: Steelseries Rival 3 RGB Oyuncu Mouse Mousepad: Steelseries Qck Medium Gaming Mousepad Hepsinde kutu fatura ve garanti var, ekipmanlar...
  10. PokemonTR

İzoly sizce alınır mı?

İzoly turbox uzak durulması gereken markalar çöp işlemcilerle donatılmış şatafatlı modellemeler yerine apu sistemler daha mantıklı oynayacağınız oyunlar açısından sizi daha mutlu edecektir
  11. PokemonTR

MB311 5T11-3050 Sistem Alınır Mı?

2060 li sistem aldım itopyadan 11 bine pişman etmez
Top Bottom