Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Yardım Msı Smart Fan Mode Açık Olmalı mı ?

msı b650 tomahavk wifi kullanıyorum msı center üzerinden fanları kontrol edemiyorum biostan smart fan mode açmalı mıyım yoksa default modda mı kalmalı
  2. ProfessionWolf

Bu soğutuculardan hangisini tercih etmeliyim?

evet ben de bu yüzden corsair h100 aldım ikisi arasında kalmıştım inşallah sorununuz çözülür
  3. ProfessionWolf

dediğim soğutucuya bir bakın derim hocam ben de amazondan aldım satıcı incehesap zaten...
  4. ProfessionWolf

corsair h100 öneririm ben de baya soğutucu araştırmıştım ama iyi ki corsair almışım aşırı sessiz ve 7500f yük altında 58 dereceyi geçmiyor sende hangi işlemci var
  5. ProfessionWolf

Çözüldü✓ KULE FAN ÖNERİSİ 7700x

bütçe çıkabilirseniz bu çok iyi olur https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=14145
  6. ProfessionWolf

AM5 Sıvı Soğutucu Önerileri

evet hocam zaten anakarta bağladığınız için istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz içinden rgb için ve fanlar için çoklayıcı da çıkıyor
  7. ProfessionWolf

%100 uyumlu hocam merak etmeyin çok da şık duruyor
  8. ProfessionWolf

hocam kesinlikle h100 derim ben de 7500f kullanıyorum pompa aşırı sessiz ve inanılmaz iyi soğutuyor yük altına 59 dereceyi geçmiyor...
  9. ProfessionWolf

İlk defa laptop termal macun değişimi yapıcam nelere dikkat etmem lazım

Kendin sürersen de olur düzgün sürebilirsen
  10. ProfessionWolf

İlk defa laptop termal macun değişimi yapıcam nelere dikkat etmem lazım

soğutucu bloğunu güzelce temizle kalıntı kalmasın aynı şekilde işlemci ve ekran kartında da kalıntı eski termal macun kalmasın sonra nohut büyüklüğünden biraz küçük sıkıp normal soğutucu bloğunu takabilirsin kendiliğinden dağılır zaten macunu fazla kaçırma sakın
  11. ProfessionWolf

Yardım Sıvı Soğutucu Borusuna Zarar Gelir mi ?

Hocamm nasıl öyle bükebildiniz ben bükmeye korktum valla
  12. ProfessionWolf

Sıvı Soğutmanın Borusunun Yerini Değiştirmeli miyim ?

teşekkür ederim evet hocam baya konu açtım bu aralar 1709051621 teşekkür ederim içim rahat etti
  13. ProfessionWolf

evet ama böyle taktığım için borular zorlanır mı acaba ilk defa sıvı soğutucu montajladığım için bilmiyorum
  14. ProfessionWolf

dostlar böyle yaptım ama acaba boruyu sol tarafa mı alsam başta öyle yapacaktım ama vazgeçtim hangisi daha sağlıklı olur ?
  15. ProfessionWolf

Yardım Radyatör Vidaları tutar mı ?

vidaların pullarını takınca çok yükseğe çıkıyordu bu şekilde vidalamamda sorun olur mu ona göre pulları takacağım
  16. ProfessionWolf

teşekkür ederim içimde korku oluşmuştu
  17. ProfessionWolf

radyatörü taktım fakat boruyu hareket ettirmeye korkuyorum resimdeki gibi yaparsam boruları bşraz daha kıvırmam lazım zarar gelir mi
  18. ProfessionWolf

Kablolamayı Nasıl Daha İyi Yaparım ?

topladım hocam birazdan sıvı soğutucu şubeye gelir sanırım gidip alıcam hemen bir de bir sorum var hatta konusunu açtım direk sizce ne yapmam lazım https://forum.donanimarsivi.com/konu/usb-kablosu-anakarta-takmasam-olur-mu.895522/
  19. ProfessionWolf

Kablolamayı Nasıl Daha İyi Yaparım ?

7500f hocam araştırdım gerek yok diye duydum zaten bi kablo 100watt veriyormuş 1709013028 65 watt 7500f işlemci
  20. ProfessionWolf

Yardım Sıvı Soğutucu Üst tarafa sığar mı ?

var hocam 4+4 takılı evet oc yapmam ama performansta düşüş olur mu bi tane takarsam
Top Bottom