Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Bu sistem alınır mı?

gayet güzel alınır ilerde işlemci yükseltilirse mükemmel olur
  2. ProfessionWolf

Laptop satıp hazır sistem almak mantıklı olur mu ?

vallahi nedir bu stok çip sorunu allahtan laptop almışım şuan kullandığım laptop aldığım zaman 7200 liraydı şuan 8200 lira stok sorunu diye kandırarak satıcılar da fiyatları arttırıyorlar az önce bi hazır sistem baktım rx550 sistem 8000 lira ve içindeki parçalar çöp 😓
  3. ProfessionWolf

Allah belasını versin etherium'un ya oyun oynayamıyoruz artık bekleyeceğiz düzelmesini teşekkürler bu arada hocam şuan laptop ile yoluma bakacağım ilerde düzelirse inşallah sistem toplarım bendeki pc şuan çoğu oyuna yeterli zaten
  4. ProfessionWolf

abim yurtdışına gidecek ordan alıp gelse mesela ordaki mağazalarda da mı stok yok 1623797182 işlemci iyi performansı güzel
  5. ProfessionWolf

peki ekran kartsız bi sistem alsam ekran kartını yurtdışından alsam nasıl olur
  6. ProfessionWolf

arkadaşlar 2 ay önce gaming laptop aldım ve şahsen pişmanım ilerde çıkacak çoğu yeni nesil oyunu yüksek grafiklerde oynayamayacağım bu da bende sinir yaratıyor boşa para vermiş gibi hissediyorum şuan benim laptop 8.200 lira, bunu satıp hazır sistem almak mantıklı olur mu zamanında annem kasalı...
  7. ProfessionWolf

Evkur oyuncu PC almak :(

aynı durumu ben de yaşadım dostum senin adına çok üzüldüm evkurdan pc alacağına çöp kutusu al daha iyi alma sakın eğer bilinen bi markaysa al biz kredi kartımız olmadığı için o tuzağa düştük önerebileceğim model şudur...
  8. ProfessionWolf

Her bütçeye uygun sistem tavsiyeleri (ÖNERİ )

Dostum çok sağol hepsine bakıcam şimdi
Top Bottom