Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Windows Usb için ayırma boyutu kaç olmalı ?

Sağolun hocam öyle yapayım o zaman
  2. ProfessionWolf

Windows Usb için ayırma boyutu kaç olmalı ?

Varsayılan mı seçmeliyim araştırdım bazıları 4096 seçin diyor hangisini yapmalıyım bir de fat32 mi yoksa NTFS mi seçmem lazım
  3. ProfessionWolf

Usb içindeki Windows Eskiyor mu ?

en iyisi yeni bi tane oluşturayım :)
  4. ProfessionWolf

hocam ben de öyle biliyordum ama önceden konu açtığımda usb deki windows eskide kalmış olur filan diyorlardı o yüzden sorayım dedim
  5. ProfessionWolf

en son ocak ayında usb ye windows kurmuştum yeni sistemime windows kuracağım usb deki windows eski sürümde kalmış mıdır ? yeniden usb ye windows yazmam gerekir mi yeni sürüm olması için
  6. ProfessionWolf

İnternette Satılan Windows Keyleri Güvenilir mi ?

windows 11 home alacağım hocam sağlamlisanstan mı alsam diye düşünüyorum
  7. ProfessionWolf

sağolun hocam
  8. ProfessionWolf

anladım hocam yani o satılan keyler sahte değil demi güvenilir nerden alabilirim
  9. ProfessionWolf

dostlarım internette satılan keyler ile microsoftun 1500 liraya sattığı keyler arasında ne fark vardır bana detaylıca açıklayabilir misiniz şuan windows 11 home kurdum key almak istiyorum ama emin değilim
  10. ProfessionWolf

Güvenilir Orijinal Windows 11 Home Key Önerisi

arkadaşlar orijinal 11 home key alabileceğim bir yer önerebilir misiniz maks 90 lira bütçem var
  11. ProfessionWolf

Windows 11 Home Key önerisi

hocam oem varsa linki atabilir misiniz
  12. ProfessionWolf

güvenilir mi hocam orası
  13. ProfessionWolf

dostlarım güvenilir ve orijinal olan bi yer önerir misiniz
  14. ProfessionWolf

Windows 11 Temiz Format Nasıl Atılır ?

çok sağolun hocam uzun zamandır format atmadığım için herşeyi unutmuşum bilgisayar bi kendine gelsin diye atayım dedim oyun performansı baya düşmüştü son zamanlarda
  15. ProfessionWolf

tamamdır hocam son kez sorum var tüm diskleri sildim ve böyle oldu düzgün kurulur değil mi ?
  16. ProfessionWolf

tamamdır hocam hemen yapayım sağolun 1698065229 hocam hangi sürümü kurmalıyım sizce sadece oyun ve internette gezinmek için kullanıyorum bilgisayarı
  17. ProfessionWolf

sağolun hocam bunu yaptığımda mevcut bilgisayarda bulunan her şey (windows dahil) silip usb deki windowsu kuruyor değil mi ?
  18. ProfessionWolf

arkadaşlar bilgisayarımın performansı düştü baya ve çoğu şeyi denedim olmadı içim rahat etsin diye format atacağım usb'ye kurdum fakat devamında ne yapmam gerekiyor ?
  19. ProfessionWolf

Freedos Laptop aldım fakat ek bir bilgisayarım yok

o zaman kaliteli bir internet cafeye gidin ve direk windowsun sitesinden kurun rufusla filan uğraşmayın gereksiz aşağıdaki linkten direk temiz usb ye kurun virüs olmaz merak etmeyin https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11
  20. ProfessionWolf

Freedos Laptop aldım fakat ek bir bilgisayarım yok

güvendiğiniz tanıdığınız varsa ordan kurun usb ye internet cafeden ben de önermiyorum geçen ay babamın arkadaşının bilgisayarından yüklemiştim en iyisi temiz bilgisayar kullandığına emin olduğunuz birisinden yüklemek. rufus kullanmayın direk windows sitesinden usb ye kurun...
Top Bottom