Arama sonuçları: *

1. Pykecan Cımbızoğlu

D.A. Sistem Fiyat Aralığı (Düşük Bütçe Olmaya'bilir')

Helal olsun kardeşim. Sükunetinden dolayı tebrik ediyorum. Aldıktan sonra hayırlısı olsun deyip geçmek en doğrusu. Sürekli karda mıyım zarar da mıyım ? Diye bakmak psikolojisini bozuyor insanın bir süre sonra.
  2. Pykecan Cımbızoğlu

El capitan iade

Ha çok pardon ben anakartı değiştirdim diyince halihazırda sende olan bir anakartı aldığın sistemdeki anakart ile değiştirdiğini sandım. Dediğin şekilde ise iade almamaları gibi bir lüksleri yok (aslında baya da almıyorlar. Tüketici hakem heyetiyle felan uğraşınca anca iade alıyorlar. İadenin...
  3. Pykecan Cımbızoğlu

El capitan iade

Sistemdeki anakartı değiştirdiysen iadenin pek mümkün olacağını sanmıyorum. Aynı sorunun bir benzeri bende de oldu. 20+4pin cpu kablosu çok gevşek bırakılmıştı. İlk çalıştırmadan önce kontrol etmesem yüksek ihtimalle kısa devre olurdu. Fakat dediğim gibi anakartı değiştirmişsin. Adamlar tamam...
  4. Pykecan Cımbızoğlu

Webtekno Teknoking 2 Alınır Mı?

Hocam 5700lerin ROG hariç hepsinde ısınma sorunu mu var :D hangisine baksak ısınma sorunu var :D sorun kartın kendisinde sanırım :D 1590238616 işlemci-anakart-ssd ve PSU sunu değiştirmek gerek.
  5. Pykecan Cımbızoğlu

Webtekno Yeni Sistem

Ben @Emirhandkee hocama katılıyorum. Sisteme ilk baktığımda çok hypelanmıştım fakat seçtikleri anakart sistem için yetersiz. Geliştirilmesi lazım. İşlemciyi zaten söylemiyorum bile (Bence şu saatten sonra 6 çekirdek 6 threadın savunulucak bir tarafı yok.) Bir de fiyattan kısmak için PSUyu da...
  6. Pykecan Cımbızoğlu

El Capitan - İade

Hocam hukuki süreci ben de merak ediyorum. Takipteyim.
Top Bottom