Arama sonuçları: *

1. R

minecraft server nasıl kurulur

elimde bir vds server var magma kurmak istiyorum hem mod hem plugin için nasıl kurulur bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim
  2. R

minecraft host sizce nereden alınır

denemiştik o şekilde de çok performanslı olmadı başkası gece girmek istedi sabah girmek istedi falan. biraz baktım keyubu iyi gözüküyor gibi umarım memnun kalırız
  3. R

minecraft host sizce nereden alınır

arkadaşlar biz modplu ve plugibli bir server açmak istiyoruz 14 kişiyiz eskiden aternostan açıyorduk şimdi parasıyla iyisi olsun dedik. batihost hostinger ve exaroton var servis olarak aklımızda ama en fp batihost gibi sizce alınır mı 8 gb versiyonunu düşünüyoruz başka deneyimleriniz varsa...
  4. R

Minecraft sunucusunda plugin ve modları birlikte kurma

hafiften server dosyalarını oluşturmaya başladık fakat biz hem plugin hemde modlarla çalışıyoruz ve bu tarz bir client bulamadık server için.
  5. R

aynı ağda minecraft oynamak

arkadaşlar arkadaşımla aynı ağda oynamak istiyoruz ama bir türlü becemedik benim bilgisayar lan bağlı arkadaşım wifi port oluşturuyorum karşı taraf giremiyor acaba yanlış bir şey mi yapıyoruz yardımcı olarbilir misiniz
  6. R

Forumdaki dolandırıcıyı açığa çıkarıyorum

Cevabın için sağol @Mehmet Yılmaz konu artık kapanırsa daha takip etmek istemiyorum konuyu bukadar yeterli. 1626651410 Mail vermedim baksın diye ben adama satmak için de vermedim satma düşüncem yok şu anlık satışını yaparsam da paraya sıkıştığımda gamesatis vb siteler var güvenilir. Mail...
  7. R

Sonlandırma. insanları dolandırmak iyi bişey değil hesap satmak da almak da bu arkadaşımız size yazarsa cevap vermeyin demek istedim ben neden konuyu uzattanız anlamadım mod arkadaşlar da gerekeni yaparlar konu kapanırsa iyi olur ben arkadaşları sibere de vermeyeceğim benim de hatam var o...
  8. R

Modlar konuyu kitlemiyor ki ya kitleseler
  9. R

noldu çaldığının hesap için mi
  10. R

göz atarım bro umarım bu arkadaşın dolandırıcı oldugunu anlamışsınızdır 1626649899 @alpolojix banlarsanız iyi olur bu arada.
  11. R

ben hesabı satmadım sadece şifresini verdim mail bendeydi bak dedim istersen diye şifreyle çalmayı becerdi helal olsun amacım bilgilendirme başınız yanmasın ama eğer bana gelmezse onun başı yanar hesaba 450 lira para yatırdım elimden kayıp gidecek mi şimdi istanbul ankara ağrıdayım diyen adamlar...
  12. R

jandarma siber suçlar kanka elbet karakolda tanıdığı vardır :D ama riottan beklerim keşke
  13. R

bana 200 lira gibi bir para lazım oldu hesap çok yanlış haklısınız satmayı düşünmüyodum çok fazla sadece sormuştum sonra bu yazdı hesaba bakabilirmiyim dedi iyi bak dedim mail bende olmasına rağmen çaldı helal olsun
  14. R

kanka vericek hesabı banbam jandarma tim komutanı elbet arkadaşları vardır istemem yeterli
  15. R

kanka ben de isterdim insan gibi versin hesabı kimsenin başı yanmasın ben bir tık herkesi düşünüyorum o beni ne kadar düşünmese de 1626649101 görüyodur zaten savunacaak neyi var ki.
  16. R

brom konuyu kapatırsan iyi olur tartışma çıkmasın bilgilendirmek istedim.
  17. R

yarın işe gidicem pek geç kalmayayım umarım sabah konu 100 mesaj olmaz
  18. R

kanka dava açmam niye açayım onu çocuk yaşta böyle bir şeye sokmak istemiyorum sadece istediğim kimsenin başı yanmasın arkadaşlar dikkat edin bu kişiye benim başım yandı sizin yanmasın
  19. R

kanka siber suçlara vermek gereksiz olur o da yaptı bir hata kaç kişinin hesabını çalmışlardır kim bilir amacım bu adamı forumdan yasaklamak başka kişilerin başı yansın istemiyorum konu kapanırsa iyi olur mod arkadaşlar konu daha fazla büyümesin açıklamam budur.
  20. R

pek o topa girmeyeceğim sadece amacım forumda bu insanın bulunmaması riottan alırım zaten hesabı her türlü bilgi var kavga çıkarmak istemiyorum konu kapansın sadece bilgilendirme.
Top Bottom