Arama sonuçları: *

1. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

senin gibi olanları almamak lazım asıl. adam saçma sapan bi öneri yapıor gelmişsin onu savunuyorsun.. boş boş konuşuyorsun
  2. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

bi sen eksiktin! boş konuşmaya mı geldin! basın gidin be insanları yanıltan mesaj atan tipi bırakıp bana mı çemkiriyorsun!
  3. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

asıl sen önce başkalarını yanlış yönlendirebileciğinin ve rastgele önerilerde bulunmaman gerektiğini öğren! kendi ağzınla diyorsun, herkes prof değil. senin bu saçma önerine inanıp gidip o saçma kartı da satın alabilir insan..
  4. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

gereksiz ve saçma yorumlara bi son versen iyi olur. ben bi sorun için konu açtım, gelip saçma şekilde ses kartı sorunu var diye bana ses kartı almamı tavsiye ediyorsun? sen önce kullandığım anakartı yorumla.. çıplak rambo!
  5. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

sen git ramboculuk oyna. gereksiz mesajlar yazma
  6. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

noldu rambo? helikopterden helikoptere atlarken nehre mi düştün?
  7. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

crack li yani ücretli olduğundan yamalı kullanıyorum. format ben de çok atardım eskiden ama artık üşeniyorum .. programları kurmak sıkıntı oluyor..
  8. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

kullandığım anakart modelini yazdım. ses kartıyla ne ilgisi var :) 1662497699 rambo sıyırmış...:ROFLMAO: 1662497813 ryzen 5 1600x kullnıorum. bi türlü içime sinmeyen berbat bi de M2 SSD takılı.. aldığım günden beri tuhaf işliyor her şey... format atmaya da üşeniyorum bi sürü program kurulu...
  9. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

bu ne be ? :ROFLMAO:
  10. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

bu kartı kullanıyorum? / https://rog.asus.com/tr/motherboards/rog-strix/rog-strix-b350-f-gaming-model/
  11. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

bazen win. med. player ile cd dinlerken, tarayıcıyı açtığımda ya yeni sekme açtığımda nedense seste sorun oluyor, şarkının o anki kısmı bozuluyor. bunun sebebi ne olabilir?
  12. RedStar FC

Bilgisayar Donuyor Tepki Vermiyor

Son dönemde bana da olmuştu birkaç defa. Ben de yeni ram almıştım umarım o lanet ramler sıkıntılı değildir. aldığım ram : Crucial Ballistix 8GB 3000MHz CL15 (8X2)
  13. RedStar FC

Pc'nin aniden reset atması

gpu z ile memory sekmesinde dual yazıyor? hangisine bakmak lazım anlamadım? .
  14. RedStar FC

ilk taktığımda dual olmuştu ama kendi kendine single dönmüş. şu an 1. ve 3. slotta ramler yine single. bi değiştireyim yerlerini... 1652210857 bşka bi saçmalık var ama bi türlü çözemiorm. O yüzden hep yeni aldğım lanet olası M2 ssd ile ilgili olduğundan şüpheleniyorum. 1652211958 bişey...
  15. RedStar FC

söküp takarım tekrar. ama gpu z de iki ram de görünüyor. ama single olarak ikisi de.
  16. RedStar FC

RAmler aynı kit halinde aldım GPU z ile baktım da şimdi. nedense Single yazıyor 2X8 var. Daha önce işaretli kısımda Dual yazıyordu. . 1652193554 Anlamadım gitti. Msi kullnmıyorum ben de. sanırım format atmam llazım. Bir du şu var. M2 ssd ve Sata SSD olarak iki disk var. İkisine de win10...
  17. RedStar FC

Yok win10 kullanıyorum. Yeni M2 SSD aldığımdan beri bi tuhaf zaten PC. Ayrıca yeni RAM de almıştım 6 ay önce. O yeni parçalarla pek iyi açlışmıyor nedense. Isıları kontrol ederim gece. Şu an yeni açtım PC'yi. 1652186515 Hayır mavi ekran olmadı. Mouse dondu ve bikaç saniye sonra ekran karardı...
  18. RedStar FC

az önce sebepsiz yere bi anda mouse oku dondu ve PC kendini resetledi. Bunun sebebi ne olabilir?
  19. RedStar FC

Ürünü geri göndermeli miyim?

fotoğraf ile görüntüyü mail atarak onlara ilet bakalım ne yazacaklar?
  20. RedStar FC

video birleştirme programı?

max 200 ise hiç işime yaramaz maalesef. 1645397551 denedim çok karışık geldi. türkçe de değil. Movavi Video Editor Plus kurdum 1645398287 Format fac. ile yapıyorum mp4 yapında boyut azalıyor. kaliteyi bozuyor. Zaten VCD kaynaklı, iyice kötü oluyor görüntü. VOB olarak çeviriyorum. yine görmüyor.
Top Bottom