Arama sonuçları: *

1. Redmental

🚨SON DAKİKA 🚨6'LI MASA YIKILDI

Eğer Mansur aday olamazsa artık MP & ZP >
  2. Redmental

Boğaziçi Üniversitesi Protestoları Hk.

.
  3. Redmental

Birisi "protesto / eylem" adı altında farklı algılar yaratıp kaos çıkarmaya çalışır , diğeri bunu yönetmeye çalışır.
  4. Redmental

Bana bir yerden tanıdık geldi bu kaos fırsatçılığı , gezi olayı olabilir mi 🤔
  5. Redmental

*** Bu konu siyaset yapmak veya bir kesime destek vermek amaçlı değildir. Lütfen saygı çerçevesinde kalarak , sayfalarca boş yapmayarak fikrinizi belirtin. Düzgünce bir olgunluk seviyesinde ve objektif bakış açılarıyla , gerekli münakaşalarımızı yapalım ve dostça yolumuza bakalım. Farkında...
  6. Redmental

Yardım Memleketim Cayır Cayır Yanıyor

Erdoğan fansub mis.
  7. Redmental

:) Benim gördüklerimi görsen keşke...
  8. Redmental

Devlet çaba sarfetmiyor çünkü.
  9. Redmental

Görmezden gelen yok. Hala kapasiten yetmiyor. Anlatmaya çalıştığımda buydu zaten. Aynı şeyi söylüyorsun farkında değilsin. Ülkenin doğu tarafında bir kürt coğrafyası var ( nüfus olarak ) ve bunu kabul etmediler hala da etmiyorlar. Zamanında bu yasakları , ırkçılığı yapmasalardı , onları hor...
  10. Redmental

En başından sahip çıkılsaydı onlara. Böyle olmazdı. Bence senin kapasiten yetmez dostum fazla zorlama sen. Alttaki Minecraft'ı oynamaya devam et.
  11. Redmental

Orada "geçmişten günümüze kürtler hor görüldüğü için böyle , baştan beraber yaşamayı öğrenseydik bunlar olmazdı" içerikli yaazıları anlasaydın bi...
  12. Redmental

Olgunlaşmaya başlayınca anlarsın. Fazla kafa yorma sen.
  13. Redmental

Hatay'daki Orman Yangını Kontrol Altında!

Sağolun beyler iyi olmaya çalışıyoruz. Kayıp çok. Hâlâ tehdit var. 1602399711
  14. Redmental

Hatay'daki Orman Yangını Kontrol Altında!

Haberlere yansımıyor ama gece saat 12 - 1 sularında 2-3 kişi halk tarafından ateş yakılırken yakalanıp linç edildi ama polis ellerimizden aldı ... çocuklarını. Bugün canlı bomba eylemi olacak diyorlar özel harekat her yerde bekliyor.
  15. Redmental

Şimdi de Trabzon yanıyor !
  16. Redmental

PKK yaptı ya propaganda yapamazlar. İnstagramdaki @solcugazete gibi sayfalara bakın hep "Şahıs" kelimesi kullanıyor. Kalleş savunucular. Hatay CHP'ye ait ve 1 tek yetkili gelmedi. Pakdemir "Yangın kontrol altına alındı" derken bizim mülklerimiz çatır çatır yanıyordu...
  17. Redmental

Avustralya yangınları için "dua edin dua edin" diyenler şuan beddua etmeye bile tenezzül etmiyor. Resmî açıklama bile yapmıyorlar.
  18. Redmental

Ünlülerin hepsi İP'li zaten .d 1602348038 Fotoğrafları görmedin mi ? Hem çok büyük hem şehir içine kadar geliyor yangınlar. Alçaklar şiddetli rüzgarı fırsat bilip molotof atarak yaktılar farklı farklı yerleri.
  19. Redmental

Solcu sayfa mı ? BB.
  20. Redmental

Sabotaj girişimleri devam ediyor. 2 kişi yakalandı. Yayın yasağı koydular. Devletin başındakiler sırf "Hatayı PKK yaktı" dedirtmemek için izin vermiyorlar. Ayrıca biliyor musunuz bilmiyorum ama Mersin ve Kilis'te de sabotaj eylemleri oldu. Bunu Twitterda bile zor duyarsınız çünkü en çok Hatay...
Top Bottom