Arama sonuçları: *

1. Redmental

Bu ses nerden geliyor ve nedir sizce?

Aşağıya bıraktığım videoyu izlersen aklındaki tüm sorular cevaplanır. Rica ederim.
  2. Redmental

Bu ses nerden geliyor ve nedir sizce?

Sorun yok. Bu sesin adına Coil Whine deniyor, yani bobinlerden gelen bir sestir bu. Bazı ekran kartları veya PSU'lar bu şekilde coil whine sorunlu olabiliyor. Bir zararı yok ancak sesi azaltmak istersen oyunlarda V-Sync özelliğini açabilirsin.
  3. Redmental

Arkadaşımın bilgisayarı bu oyunları kaldırırmı?

Ne bileyim dostum aç izle işte :) Başkalarının düşünceleriyle bir sonuca varacağın bir soru değil bu. Aç YouTube üzerinden bak testlere orda aldığı değerler çıkıyor zaten.
  4. Redmental

Arkadaşımın bilgisayarı bu oyunları kaldırırmı?

Google > YouTube > Dell Inspiron 5567 G50W81C Notebook Game Test. veya Google > YouTube > i7-7500U - R7 M445 Game Test. Rica ederim.
  5. Redmental

Kasaya su döküldü yardım

Aynen öyle.
  6. Redmental

Kasaya su döküldü yardım

3 gün mü oldu ? Baya olmuş bence aç artık.
  7. Redmental

Kasaya su döküldü yardım

Fön makinesi ile iyice kurutup birkaç saat beklet.
  8. Redmental

Kasaya su döküldü yardım

Denemen gerekiyor. Zarar görmüş olabilir.
  9. Redmental

Msi After Burner ekran kartının değerlerini göstermıyor

OSD ekranını açıp dashboard ayarlaman gerekiyor şu video yardımcı olur
  10. Redmental

Çözüldü✓ İnsanlar tavsiye verirken ne düşünüyor acaba?

Sistem fiyatına göre kötü zaten böyle kendinizi avutmayın. 1650 ile AAA çoğu oyunu zor oynarsın ultra ayarlarda...
  11. Redmental

GTA 5 de geceleri fps düşüyor

Maalesef, oyun bozuk :/
  12. Redmental

GTA 5 de geceleri fps düşüyor

Çözümü yok, oyunun optimizasyonu kötü. Ayrıca sistem özelliklerini belirtmemişsin ama sanırım AMD işlemci kullanıyorsun doğru mu ?
  13. Redmental

sizce ekran kartını mı yoksa işlemciyi mi değiştireyim ?

Sistemin zaten yeteri kadar iyi daha ne istiyorsun :)
  14. Redmental

Steam 2 pc den girme ban

Steam'in "orijinal" politikalarıında böyle bir şey varsa doğrudur. Ancak sanmıyorum. Onun dışında atmaca :)
  15. Redmental

Molex Kabloları Nereye Takacağım

Kasaya güç gelmiyor. Ekran kartının ışığı yanıyor ama start verince ne fanlar çalışıyor ne de cpu fan.
  16. Redmental

Molex Kabloları Nereye Takacağım

bütün kabloları taktım sadece bunlar kaldı. Nereye takacağım ?
  17. Redmental

Kargoda ürün kutusu ıslanmış

Kargo çalışanları küçük detaya bakmaz. Kutu tek parça mı gelmiş ona bakar. Bi gönderin temizinden kontrol edilsin.
  18. Redmental

Ryzen 5 3600, RTX 2060 super zotac mini'yi oyun oynarken kullanım olarak geçiyor

Hangi oyun ? Sistem parçaları ? SS ?
  19. Redmental

Bilgisayarım "Start" Tuşuna Basınca Yanıt Vermiyor

Bilgisayarımda böyle bir sorun var. Her akşam kapatıyorum ve bir sonraki gün start tuşuna bastığımda açılmıyor. Örneğin dün 2 kere bastıysam bugün 4 veya 5. basışımda start verdi. Sebebi ne olabilir ? İmzamdaki RAM'leri voltaj vermeden 3200 MHz yaptım. Aklıma başka sebep gelmiyor. Yardımcı...
Top Bottom