Arama sonuçları: *

1. Redmental

TBMM'ye sunulan teklife göre 1 yıl kullanılmayan telefonların imeisi silinecek

Biz buna enayilik diyoruz. Yine de sen bilirsin. Sen yediğin ekmeğin bile vergisini ödüyorsun, ülkenin elit kesmi tek kuruş vergi ödemiyor. Mesela "bu milletin a.... koyacağız" diyen Mehmet Cengiz, Cengiz Holding'in sahibi. Bu adam ödemiyorsa bende ödemem. Sizin yaptığınız devlete vergi ödemek...
  2. Redmental

Yemeksepeti Hackerları Verileri Paylaştı!!!

Konu kapatılmalı @Mehmet Yılmaz @Toxpox
  3. Redmental

Yemeksepeti Hackerları Verileri Paylaştı!!!

@Windows 10 Aşığıyım Özelden yollar mısın ?
  4. Redmental

Zaman Makinesi İcat Edilebilir!

Çok haklısın. Takılmayın bu kadar. Deliye dönmüş bilim adamları gibi olursunuz sonra :)
  5. Redmental

Zaman Makinesi İcat Edilebilir!

Zamanda yolculuk olayını saygı duyduğum bir fizik hocama sormuştum. Bunun teorik olarak mümkün olduğunu , ama sadece geleceğe gitmenin mümkün olduğunu anlattı. Geçmişe gidip en ufak bir şey yapsan bile tüm zamanların , evrenin anasını ağlatırsın :)
  6. Redmental

Cumhurbaşkanı Erdoğan Xiomi'nin 30 milyon dolarlık yatırımına ilişkin konuştu

Redmi Note 8 64 GB şuan Türkiye'de vergiler dahil 2500 TL civarındayken yurtdışından getirilmiş olanı (orijinal) 1400 TL ise burada bir sorun vardır. Kâr oranlarını çıktığımız zaman aşağı yukarı 600-700 TL civarında bir açık kalıyor ancak nedir bu açığın adı ? İpucu : "vergi". Hay ben sizin...
  7. Redmental

Elin adamı bile BİP kullanıyor,biz kullanmıyoruz!

Telegramında pek güvenli olduğu söylenemez. WP kadar olmasa da , baya veri topluyor. Ancak wp daha kullanışlı. Bugün biriyle görüştüğünde "Tamamdır , sana SMS atacağım" demek yerine "Tamamdır , Watzaptan yollarım reis" diyor.
  8. Redmental

Bazı Google Servislerindeki Erişim Sorunu!

Youtube için bir sıkıntı yaşamıyorum fakat yavaş. Gmail ise bu şekilde şuan.
  9. Redmental

20.9.1 WHQL Driver Oldu!

İşte beklediğim haber ! Ha WHQL ne bu arada , yeniyor mu ? ((((!))))
  10. Redmental

Apple Türkiye'den TÜM Ürünlerine ZAM Yaptı.

Samsung , Xiaomi , Huawei Candır.
  11. Redmental

Playstation 5 tanıtıldı!

Aman dostum çakma Berat Albayrak veya ekonomi kâhinleri gelmeden sil konuyu. Kusarlar falan şimdi.
  12. Redmental

Nvidia GeForce RTX 3080 İlk Defa Görüntülendi!

4 yıldır bekliyorum RX 570 sonra 580 sonra 590 sonra 1650S sonra 1660S en son 1070 Tİ nasip oldu. 1591553616 Çünkü oyun gerçekten yeni nesil. Yeni nesil oyun motoru yeni nesil grafik motoru kullanılıyor.
  13. Redmental

Fark sadece RTX değil. Bütçe varsa almalısın zaten.
  14. Redmental

Ekran kartı için 8-9k bütçe varsa pişman olursun.
  15. Redmental

Beğenmedim. Fiyatı 12k aşağısı olmaz. Performans olarak çok çok üstün olacaktır umarım RX'ciler ağlamaz.
  16. Redmental

Intel stok fanını güncelledi!

Tebrikler böyle bir konuyu gereksiz yere patlattınız tekrardan.
  17. Redmental

Intel stok fanını güncelledi!

Aynı ***** farklı versiyonu bence. Şuna bak.
  18. Redmental

Acun Ilıcalı'dan Canlı Yayın Rekoru

(!) Koymayı unuttum ve bu tepkiyi bekledim sinsice 😂😂
Top Bottom