Arama sonuçları: *

1. RefX

İnceleme PES 21 Haftaya Neler Geliyor? [🔥Milli Takım Oyuncuları!🔥]

Hocam konudan bağımsız ama yaz sonu gibi Pes 2021 alayım mı ? aldıktan sonra 2022 çıkarsa oynayamam (2020 var ve çok az oynayabildim)
  2. RefX

İnceleme The Witcher Oyun Serisi İnceleme

Bu kitaplar oyun hakkında spoiler veriyor mu ? (Ben 1. Kitabı okudum , oyunda da ana hikayeyi bitirdim)
  3. RefX

İnceleme 🔥Asus ROG Strix Scope RX🔥

Klavye aşırı güzel F12 tuşu Alloy Core da da var. Bu ne işe yarar ve nasıl kullanırım ?
  4. RefX

Rehber Telefonunuzun Kamera Performansını Arttırmak İster Misiniz? (GCAM)

https://teknoseyir.com/durum/1039096 Böyle konu buldum ama
  5. RefX

Sen kuş değil misin ? Kadınlarla nasıl konuşuyorsun ? Yoksa onlar kuşdili mi biliyor :oops:
  6. RefX

Bende izin istiyor ( Bilinmeyen Kaynaklardan Gelen Tehlike) bunu açmamı istiyor ama sistem de kapalı tutulması taraftarı. Ne yapsam bilemedim , arada kaldım
  7. RefX

Linkte GCamHub diyor inşallah aklıma gelen siteyle bir alakası yoktur
  8. RefX

Fotolara basınca konum çıkacak , oraya gidip böbreğinden olabilirsin :D
  9. RefX

Bende Redmi Note 8 var , dediğim özelliği kullanabilir miyim ? Birde zararı falan var mı ?
  10. RefX

Rehber PES 21 Hafta Başı Gelecek Oyuncular ve Matchday'ler! [10/05/2021]

Bi ara hesaba 60 lira falan yüklemiştim , muhtemelen o zamanlar o fiyata geldi ama haberim yoktu Daha yeni duydum bende
  11. RefX

Pes 2021 alsam kaç lira ödeyeceğim ? Bende 20 olduğu için daha düşük ücret ödüyormuşum diye duydum ama
  12. RefX

Konudan bağımsız ama Pes 2020 de top / etkinlik falan yok ? 2021 çıktı diye kaldırıldı mı ?
  13. RefX

Rehber [Outdated]Ryzen ClockTuner ile Tek Tıkla İşlemcinizin Overclock Performansını Öğrenin!

Mavi ekran gelirse biraz bekleyeceksin. Ekran donduğunda kapatıp açtım ben
  14. RefX

Rehber [Outdated]Ryzen ClockTuner ile Tek Tıkla İşlemcinizin Overclock Performansını Öğrenin!

Aida testinde 90 dereceleri görürsen (kısa sürede) V düşür. @cfranko
  15. RefX

Cfranko'nun önerdiği değerler noldu dostum. Aida64 testi yaptın mı ?
  16. RefX

Ben de internetten baktım , benim işlemci plat olduğu halde bu değerler olduğu için şaşırdım. Sen daha iyi biliyorsun diye etiketledim dostum
Top Bottom