Arama sonuçları: *

1. RefX

Forumda ki konu gereksizliği..

Bunun önüne geçilmesi zor Şöyle olabilir , bir kişinin açtığı konulara bakılarak yeni açacağı konular bekletilebilir / onay sistemi gelebilir
  2. RefX

Reaksiyon Skoru Kaldırılmalı

Ya abi biri bir şey diyor mantıklı geliyor , başka biri aksine bir şey söylüyor o da mantıklı geliyor
  3. RefX

Kaldırılmayacak be dostum. Millet hala belli başlı kişilere like atmaya devam etsin artık ne diyelim. Kıskançlık değil ama dediğim gibi yani
  4. RefX

Konu karıştı , kim kimle kaynana kim kimle kardeş belli değil :) Konu yakında en çok okunan konu olacak gibi
  5. RefX

Olabilir de aynı cevabı vermişiz yani , neyse yapacak bir şey yok
  6. RefX

Benden düşük olanlara da basıyorlar. Sinirlenmemek elde değil bu konularda
  7. RefX

Ama abi konu bir yönden de haklı Benimle aynı mesajı yazan kişiye beğen / muhteşem atıyorlar , bana bir şey diyen yok (ben daha önce yazmama rağmen) Buna bir çözüm gelse iyi olur
  8. RefX

Ban geliyor ban Üzgün ve kızgın eksi puan veriyor mu ?
  9. RefX

(y) Reaksiyon skorlarına takılan pek yoktur zaten. Kimin hangi konuda bilgili olduğu az çok biliniyor diye düşünüyorum. Kaldırılsa nasıl bir sistem olabilir ??
  10. RefX

Yetkililer her konuyu tek tek okuyor mu yoksa birisi en iyi cevap işaretledi veya sorun çözüldü deyince mi bakıyorlar ?
  11. RefX

Ben sonradan geldim , geceleri gizli gizli mesaj ve reaksiyon kasıyom ab o.O2
  12. RefX

Kaldırılsa da kimin yardım ettiği belli olmaz ki. Bu güne kadar çok kişiye tek başıma yardım ettim , en iyi cevap işaretleyen bir kişi oldu oda sayılmadı :) (Madem çok yardım ettin en iyi cevap işaretle diye niye demedin derseniz , ben öyle demeyi yanlış buluyorum , yardım ettiğim kişinin...
  13. RefX

uyarıların (affedilmesi)

Başka biriydi dostum o zaman
  14. RefX

uyarıların (affedilmesi)

1. Yıla özel uyarıların silinmesi gelebilir aslında. @cfranko konu açmıştı galiba
  15. RefX

Karşı tarafın gösterebileceği reaksiyonu yasaklama seçeneği (Üzgün-Kızgın vs.)

Bu gün bir konuya rx580 8gh modeli ile 4gb modeli arasında Vram farkı var diyorum Artık oyunlar 8gb VRAM sınırını aşmaya başladı diyorum , o zaman neddn rx580 8gb öneriyorsun diyip 4gb al diyip , üzgün atıyor Arkadaşın 4.5k bütçesi olduğu için 3090 önermeliyi galiba
  16. RefX

Her şey e kızgın atanlar ban yemeli

Bana kendi kendilerine üzgün atıp duruyorlar. Baya can sıkıcı bir durum
  17. RefX

Müthiş(!) Sistemler Yapan Şahıs Hakkında Konu Açanlara Uyarı Verilmeli!

Hocam biri Intel biri AMD isteyebilir mesela Engin ustamızdan 1 tane var. İnş ikizi yoktur amin o.O2
  18. RefX

Müthiş(!) Sistemler Yapan Şahıs Hakkında Konu Açanlara Uyarı Verilmeli!

@cagan_32 yasaklansın diye demediğini düşünüyorum. Yasak da gelmemeli zaten. Ama o şahıs bana da troll gibi geliyor. Ve günde 3-4 konusus açılıyor , ve adam popülerlik kazanıyor. Cagan_32'ye katılıyorum (popülerlik kazandığı konusunda)
  19. RefX

1. Yıla Özel Uyarılara Af

Puan meselesi ne hocam ?
  20. RefX

1. Yıla Özel Uyarılara Af

Bilmiyorum onu. Gereksiz yere 2 kere yedim aga ya
Top Bottom