Arama sonuçları: *

1. RefX

Samsung Galaxy A20 Androd 11 Gelicek Mi ?

Alıyor değil , 'Alması Beklenen Cihazlar' listesinde var. Attığım linkin içeriğini bilmeden atmam zaten ;)
  2. RefX

Alması beklenenler bu modeller Belki de alabilir ama bana kalırsa almaz
  3. RefX

https://shiftdelete.net/android-11-guncellenmesi-alan-samsung-telefonlar 1622009278 Galaxy A21s - Galaxy A31 - Galaxy M11 - Galaxy A12 - Galaxy A02s Bu cihazlar güncelleme alacak , belkide almışlardır. A20 listede yok Bence Android 11 güncellemesi almaz
  4. RefX

Bir Uygulamaya Yanlışlıkla Abone Oldum , İptal Gerçekleşmiş mi ?

Yarın konuyu tekrar yükselteyim , diğerleri de birkaç bişey yazsınlar bakalım. Herhalde iptal oldu Google Play'de 18 haziranda iptal olacak diyor
  5. RefX

Bende öyle düşündüm. Hocam kullanmayacağım program yoksa dursun 6 lira zaten. Bir de mobildeki antivirüsler telefonu yavaşlatıyor diyorlar
  6. RefX

1 ay ücretsiz zaten. Ben bi paycel mart almıştım buraya niye eklemişim bilmiyorum. 1 ay ücretsiz diyor , attığım fotolarda 18 haziran da iptal edilecek diyor
  7. RefX

Böyle gözüküyor ama ben uygulamayı sildikten hemen sonra iptal işlemi yaptım. Ve Google Play'den şöyle bir bildirim geldi Uygulama yüklü olmadığı için abonelik iptal talebiniz reddedildi 18 haziran'dan sonra ben ücret ödeyecek miyim ?
Top Bottom