Arama sonuçları: *

1. RefX

Bios M2 SSD'yi Görmüyor

Babam bi aparat gibi bir şey yaptı onun sayesinde iyi kötü açabiliyorum. Ama tamamen çözebilmiş değilim
  2. RefX

Anakart-sıvı soğutma-kasa sıkıntısı

Olmuyor dan kastınız mesela anakartı montajladığınız da işlemci soğutucusu üst kısma sığmıyor mu ? Eğer öyleyse sıvı soğutma kasanıza uygun değil maalesef
  3. RefX

Bios M2 SSD'yi Görmüyor

Sende daha önceden çalışıyor muydu yoksa direk bozuk mı geldi ?
  4. RefX

Bios M2 SSD'yi Görmüyor

Elimde ki A2000 SSD tahminimce temassızlık yapıyor. Bios birkaç kere görüyor sistem açılıyor daha sonra görmüyor ve açılmıyor. M2 SSD yi takıyorum sistem çalışıyor ama ertesi gün falan çalışmıyor , bazen de yeniden söküp taktığımda görmüyor. Bunun nedeni ne olabilir ?
  5. RefX

Bu sistemi alacağım, fikriniz nedir?

Sen bunları uygula astro sistemin yanında
  6. RefX

Çözüldü✓ PC kablo takma anakarta

Dostum antrenmandaydım. Kasa fanlarını şu girişe bağlaman lazım
  7. RefX

Yok dostum PSU san uygun giriş olması lazım. O kasa fanları 2 taraflı ikisine de dene bi
  8. RefX

Takamadıysan hepsine ayrı ayrı kablo bağla dostum. Ancak takılması gerekir
  9. RefX

O kasa fanlarını üst üste tak önce. Ondan sonra PSU dan uygun kabloyu bulup en alttakine alttan tak.
  10. RefX

Kasa fanlarına güç girişi için PSU dan kablo bağladın mı ? Şu an tamam gibi duruyor.
  11. RefX

Genelde hdd ler de 2 tipli anakart için bağlantı var kullanıcıya sorun olmasın diye 2 sini de koymuş olabilirler. Daha önce HDD kullanmadığım için pek bilgim yok , ancak şu an her şey tamam gibi Genel olarak önden bi kaliteli fotoğraf atar mısın sistemin ?
  12. RefX

Tamam , diğer kısıma da PSU dan oraya uygun kabloyu takmalısın
  13. RefX

HDD kablosunun bir kısmını HDD ye diğer kısmını da sata kısmına takmalısınız
  14. RefX

Bu dediğim parça işte şurada yeri var (orada ki büyük kısım) Bir de işlemci fanının güç kablosunu şuraya takacaksınız onu unutmayın
  15. RefX

Yanlış görmüyorsam sata ssd için kablo. Eğer öyleyse şuraya takın (sata 1 yazar orada) Yanıtlamadığınız için bana bildirim gelmedi unutmayın onu
  16. RefX

O fanların kablolarını kasanın arka kısmında topla ve üst üste tak. PSU dan uygun olan kabloyu bulup onlardan birinin alt kısmına tak
  17. RefX

Evet dostum o da işlemci fanının sol üstünde kalıyor oraya tak
  18. RefX

3500x Isınma ve Undervolt

3500x öyle çok ısınan bir işlemci değil. Hangi model soğutucu kullanıyorsunuz , ne kadar süre önce macun yenilemesi yaptınız?
  19. RefX

İşaretlediğim kısımda uygun girişler var orada yazar zaten oralara takacaksın. Bir de kasanda ki kablolardan diğerlerine göre daha büyük olan bi kablo olması lazım , o da bu işaretli yerde ki büyük kısıma takılacak
  20. RefX

Olur sorun değil
Top Bottom