Arama sonuçları: *

• Users: RefX
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. RefX

indirdiğim oyunu tamamen silme

Hocam bilgim yok maalesef
  2. RefX

Şu videoyu bir izleyin isterseniz
  3. RefX

Steam den mi indirdin ?
  4. RefX

Windows Update Çok Uzun Sürdü

Windows update olurken de görmüştüm bir ara , yanılıyor olabilirim. Bir daha açamazsın dediğim Windows sıfırlanır gibi bir şey olabilir
  5. RefX

Windows Update Çok Uzun Sürdü

Güncelleme yaparken kapatırsan açamama ihtimalin var sanırım.
  6. RefX

Google Açılmıyor Yardım

Yeni Windows kurdum. Microsoft Edge üzerinden yüklüyorum ama açılmıyor , new tab yazıyor. W10 home indirdim. Ne yapmam gerekli ?
  7. RefX

PC'ye Format Hakkında

Teşekkür ederim dostum. Herhangi bir dosya da hesap ismi / numara vb yok. Sorun olmaz inşallah
  8. RefX

PC'ye Format Hakkında

Tamam kanka , sağolasın. Bilgisayar da çok dosya var. Steam hesabım falan da önemli benim için o yüzden sordum.
  9. RefX

W10 Format ve Sonrası

Bu videodaki 1. Yöntem ile format attım. Tüm dosyaları sil yaptım. Format sonrası aşağıdaki gibi ekran geldi. Pc'yi kapattım, ürün satıldığı için alıcıya gönderdim. Herhangi bir hesabıma / dosyama erişebilir mi ?
  10. RefX

PC'ye Format Hakkında

@TEŞKİLAT dostum format attım. Windows ülke seçimi vb geldi ekrana. Ürünü alıcıya yolladım. Herhangi bir bilgime ulaşabilir mi ? Steam hesabıma falan girebilir mi ? Format attım ama silinmiş midir onlar ? 1617624657 Bu videodan yaptım. Tüm verileri sil gibi şey varya onu seçtim 1617625266 .
  11. RefX

PC'ye Format Hakkında

Estağfurullah. Format attım hocam. Teşekkürler
  12. RefX

PC'ye Format Hakkında

Aşağıyı seçtim 1617613387 Onu dedikten sonra çıkıyor 1617613522 @TEŞKİLAT senin attığın fotoğraftaki alt şeyi seçtikten sonra bu çıkıyor.
  13. RefX

PC'ye Format Hakkında

Windows bulut indir - yeniden yükleme diyor. Hangisini seçeyim 1617613171 Dediğimiz yerden yapıyorum
  14. RefX

PC'ye Format Hakkında

Hocam yaptım ama olmadı. Format vb yerlere gelmedi. Nereden yapayım ?
  15. RefX

PC'ye Format Hakkında

@TEŞKİLAT dostum benim dosyaların da silinmesi lazım. Ben yanlış belirttim. Nasıl format atacağım 1617612708 Bu videodan yapsam olur mu ?
  16. RefX

PC'ye Format Hakkında

Yeni SSD aldığımda windows kurduğumda word powerpoint vb dosyalar olacak mı peki ?
  17. RefX

PC'ye Format Hakkında

Oyun / dosya vb her şey gidiyor. Sadece windows dosyaları kalıyor anladığım kadarıyla
  18. RefX

PC'ye Format Hakkında

Benim bilgilerim gitmese yeter hocam. Videoda neler siliniyor ?
  19. RefX

PC'ye Format Hakkında

Şu videoda ki adımları uygulamam yeterli mi
  20. RefX

PC'ye Format Hakkında

Windows kurma anlatılıyor. Ben format atacağım. Yanlış şeyleri mi paylaştınız ?
Top Bottom