Arama sonuçları: *

1. RefX

CS GO Müsabakası için 2 kişi arıyorum

Hocam ne zaman bu turnuva?
  2. RefX

CS GO Müsabakası için 2 kişi arıyorum

Konuyla alakasız ancak siz sanırım daha önce Valorant turnuvası da düzenlemiştiniz. Acaba R6 için de turnuva düzenleme imkanımız var mıdır hocam ? @Alexa
  3. RefX

oynaması zevkli online oyun önerir misiniz? ?

Rainbow
  4. RefX

Rainbow Six Sige alınır mı? hala

Hile olayı karışık biraz Oyun zaten zor , adamların hile olup olmadığı belli değil (hele ki yüksek ranklarda) Bence oyun çok güzel , almalısın
  5. RefX

cs:go yeni operasyon ne zaman gelir?

Bende de 50tl bakiye var , katlanıyor mu acaba ?
  6. RefX

CS:GO'ya yeni gelen işe yaramaz 1 gb güncelleme

At arabası :D
  7. RefX

Yardım toxic veletlerin olmadığı kanser etmeyen online fps oyunu varmı ?

Savunurken pusmak ama saldırırken değil (biliyorsundur zaten) Cs gibi olsa oynanamaz zaten çünkü paralı Bence baya iyi oyun
  8. RefX

Yardım toxic veletlerin olmadığı kanser etmeyen online fps oyunu varmı ?

R6 oynuyorum bugüne kadar kanser kitleden gelen olmadı. Yabancı olsalar da herkes saygılı oynuyor vallaha CS'de kız sesi çıkarmaya çalışan veletlerden sonra oyun kebap gibi valla :D
  9. RefX

Csgo rekabetçi girebilen var mı?

Benim SSD gelmediği için kargoculara sövecektim bende. Sunucu çökmüş , oyuna giremezmişim zaten. Neyse haberim olduğu iyi oldu :D
  10. RefX

CSGO Arkadaş arıyorum

Knk istek attım ismim : Refx İyi ses kasarım , Info da veriyorum
  11. RefX

CS Kasa Açma Siteleri

20-25tl'lik envanter var hocam. 12 liralık üründe var 2-3 liralık da 1615036573 Özelden anlatabilir misiniz hocam kod ve steam url işini
  12. RefX

CS Kasa Açma Siteleri

Envanterde ki ürünleri satıp kasa açma muhabbeti varmış sanırım doğru mu ? Doğruysa nasıl yapılır ?
  13. RefX

CS Kasa Açma Siteleri

Bilgim yokda bikaç yakın arkadaşım bu işlerle uğraşıyor o yüzden sormuştum.
  14. RefX

CS Kasa Açma Siteleri

Keydrop gibi siteler güvenilir mi. Elimde para yok ama CS ürünlerim var ( total 20'tlden fazla , bu ürünleri siteye satıp kasa açma gibi olanağım var mı ?) *Konuyu yanlış yere açmış olabilirim , nereye açacağımı pek bilemedim
Top Bottom