Arama sonuçları: *

1. Rennes

Kargonun etkileşim biçemi

Bence bir şubeye git ustam sen, garantiye al işini. Şimdi kargo farklı bir yere falan gider uğraş dur yani.
  2. Rennes

Yardım Kargoyu Evimden Nasıl Aldırabilirim?

Sahibinden param güvende ile satış yaptım eğer sen kapından aldırmak istersen ekstra ücret olacağı için öyle olmuyor. Her türlü bir şekilde şubeye teslim etmen gerekiyor.
  3. Rennes

Yardım 50 TL FP Kalem önerisi

Dünya'ya gelmiş nadide bir çiçek, ADAAMMM ADAAMMM!
  4. Rennes

Dolandırldım ne yapmam gerekir ? :D

Alooo biziz biz aç kapıyı
  5. Rennes

DM usta
  6. Rennes

Abi niyetin kaçak sigara ise doğulu arkadaşlarınla irtibata geç siteden alma ya. İlla çok istiyorsan parasını at ben yolliyim sana :d (!) Edit: Van'lıyım.
  7. Rennes

Amazon fazla ürün yollamış!!

Yolla gitsin aga valla.
  8. Rennes

Yardım Beypazarı maden suyu nereden alınır?

Aga A101'den alabilirsin. Beypazarı beni bir türlü kesmiyor bana kalırsa İnişdibi daha güzel.
  9. Rennes

Öneri Hangi Converse’i almalıyım?

Orijinal Converse mi varmış? Allah Allah
  10. Rennes

2 Dakika Boyunca Media Markt'ta Her Şey Bedava Olsa Neler Alırdınız?

5-10? .ddddddddd olum katliam olur orada.
  11. Rennes

İtopya.com'dan 9TL'ye Aldığım Klavye Elime Ulaştı!

İtopya'yı dolandırdıktan sonra gelen sevinç hissi olur gibi.
  12. Rennes

R5 5600X aldım bakın ne geldi !

La ciddi misin? Nereden aldın?
  13. Rennes

Yardım Siparişime noldu ? Aras Kargo

Aç kardeşim aç, aynen aras kargo. Trendyoldan bişey almışın.
  14. Rennes

Taahhüt bitmeden başka bir internet sağlayıcısına geçersem sıkıntı yaşar mıyım ?

Bence kendim yap daha iyi olur. Orada ücret biniyor.
  15. Rennes

Taahhüt bitmeden başka bir internet sağlayıcısına geçersem sıkıntı yaşar mıyım ?

Peki neden kurulum için geliyorlar sen ADSL kullanırken VDSL'e mi geçiyorsun? Gerçi öyle yapsan bile kuruluma gerek yok, kurulum için internet bağlantın olmaması lazım ki gelip bağlantı yapsınlar.
  16. Rennes

Ldkdjdjdksmdmdmdm bilemeyeceğim artık bir de sen şimdi başvuru için naptın anlatsana tam olarak bir de kodumu söyledin mi? Ona göre bir şey hesaplıycam.
  17. Rennes

Sen geçş aldırmadın mı adamlar niye evine geliyor? Sıfır kurulumda hem para ödersin hem beklersin direkt geçiş al sıkıntı olmaz. İlla ki istiyorsan 18 imr felan ertele geçişin yapılsın
  18. Rennes

Eklese bile fazla ekleyemez. Ara ilçe müdürlüğünü onlar sana en net fiyatı söyler, o zaman eklenecek bir şey olmaz ama müşteri hizmetleri net göremiyor o yüzden net fiyatı veremiyorlar. Bana 131 dediler 151 TL geldi mesela. 1617950085 Hem senin taahhüt çok az kaldığı için fazla bir şey çıkmaz...
  19. Rennes

Ryzen 3 2300X + RX 570 Pc Ne kadara satılır?

nasıl anlatsam bilmiyoprum yaşamadan anlayamazsın ama pişmanlık
Top Bottom