Arama sonuçları: *

1. RoSe

Instagram dolandırıcılıgı

Bugün suç duyurusunda bulundum ordaki görevli katip ifademi alarak dellileri sunduk tekrar ortaya koyduk bundan sonraki süreçte sadece beklemem söylendi bir şey olursa arıcaklar diyerek önemli gelişmelerde burdayım gene uzun süre offline gibiyiz..
  2. RoSe

başka 2 hesaptan daha alıcı gibi rol yapıp 1tl yolladım farklı ısımde iban verdi onlarıda şikayette bulunucam çete olmuş bunlar
  3. RoSe

bahçe oturma grubu, diye belirtmişim
  4. RoSe

ürünün parası oldugunu yazdım
  5. RoSe

Savcılıkta doldurmam için form verdiler tüm bildiginiz bilgiler ile birlikte iban dekontları whatsapp insgtram konusmalarının fotokopisini cıkarıp tekrar gelip dosya açılması söylendi güncell
  6. RoSe

doğru diyosunuz uzun süre araştırdıgım üründü valla satıcıda her sorularıma oldukda ilgiliydi basiretim bağlandı diyelim jeton düşene kadar biraz zaman geçti
  7. RoSe

Ne yapmam gerekli tecrübeliysen anlatır mısın
  8. RoSe

avukat vasıtası ile mı başvuruyoruz hiç bilgim yok bu konulardan,
  9. RoSe

O rakama fakir olmam hocam ben ama onunda yanında kalmasını istemiyorum ben ne gibi süreç girmeliyim şimdi nereye gitmem lazım yarın sabahtan elimde dekontuna telefon numarası mevcut satıcının
  10. RoSe

İnsgtram üzerinden bi satıcıdan bahçe takımı beğendim normel fiyat olarak pek fiyat farkı yoktu satıcı ile özel ölçülerde ürünü rengini seçtik whatsapp üzerinden daha sonra ibanına ücreti yolladım fakat 1 hafta gibi hiç bi türlü telefonumu mesajlarıma bakmıyor ben bundan sonraki süreci nasıl...
  11. RoSe

Videodaki kişinin adı ve hesapları nedir ?

o sese gir zaten bunun gibi yüzlerce görürsün
Top Bottom