Arama sonuçları: *

1. R

İnceHesap Whisper sistem alınır mı?

hocam sistemi şu sıralar almayacağım 1-2 aya abdullah abinin sistemi kalmaz o zamana ama ince hesabın sistemleri duracak bir süre daha zam gelse bile..
  2. R

ozaman bi sıkıntı yok heralde sizce sistem genel olarak nasıl alınır mı valorant oynayacağım ama arada rdr 2 falanda girerim.
  3. R

bütçem bilgisayara bu kadar çıkıyor sizce nasıl sistem ? herşeyden az çok memnun olsamda ekran kartı xfx marka iyi ancak xfx swift serisi pek önerilmiyor ? ısı ile alakalı ise benim için pek sorun değil fakat yazılımsal sorunları vs. varsa başka sistem düşünebilirim. sistem ...
  4. R

İncehesap 11900'e monitör + sistem tavsiyesi

hocam bu kadar özelleştirdim daha ne eklemeliyim 9.5kya kadar çıkayım hadi : 1656773485 hocam zaten okul açılmadan 2 hafta önce alacağım. 1656773579 ek olarak özelleştirsem bile işlemci önceki sisteme göre aşırı güçsüz. ekran kartıda aynı şekilde sırf ram ve ssd ekledim diye ekran kartı ve...
  5. R

peki ne yapacağım ?
  6. R

öncelikle şunu söyliyim 100tl daha ver şunu al demeyin gerçekten bıktım artık. bu bütçeye iyi performans vercek bir sistem ve 144hz monitör arıyorum ince hesaptan alacağım şimdiden teşekkürler. benim yaptığım sistem böyle :
Top Bottom