Arama sonuçları: *

1. Ryuga Kishatu

İnternetinizden Ne Kadar Memnunsunuz? -ANKET-

20 yıllık binada oturuyorum türknet dışında başka hiç bir operatörde 10 mbps üstünde ve evden biri bağlanınca ping çıkmayan bir internete denk gelmedim türknete geçtim 65 mbps 7 upload 4 ms almaya başladım üstelik tüm ev halki bile bağlansa ms girmiyor baya memnunum
  2. Ryuga Kishatu

Kaç MBPS İnternet Kullanıyorsunuz? -ANKET-

20 yıllık binada oturduğum için benim için gayet iyi arkadaşım türknet gigafiber olan bir yerde oturuyor ve 1000 mbps alıyor o.O2
  3. Ryuga Kishatu

Turk net İnternet nasıldır önerimisiniz?

Pek çok kişinin yaşadığı problemlerin hiç birini yaşamadım müşteri hizmetlerinden yeterince hızlı geri dönüş alıyorum berbat altyapımıma rağmen 65 mbps 7 upload internet alıyorum ve evde kaç kişi bağlanırsa bağlansın pingim çıkmıyor lolde sabit 11 ms oynuyorum speedtestin kendi sitesinde ise 4...
  4. Ryuga Kishatu

Valorant kaç GB internet harcar ?

bir ara bende wi-fi'siz kaldım kendi telefon internetimi sadece oyunlar için kullandım 1 ay boyunca 10 gb'dı ve yetiyordu ayrıca valorantı bilmiyorum fakat lol maç başına 40-50 mb yiyor ona göre hesaplayabilirsin
  5. Ryuga Kishatu

İnternet Hızım 3 Katına Çıktı

türknet'den kusursuz memnun olan tek kişi benim sanırsam müşteri hizmetlerinden faydalanırken hiç sorun yaşamadım ayrıca paketim 35 download ve tamamını veriyor ping değerleride mükemmel sadece uploadım bir tık daha iyi olsa daha iyi olurdu
  6. Ryuga Kishatu

Modemle İlgili Yapmam Gereken Bir Ayar Var Mı ?

Merhaba, ben normalde 35 mbps internete sahibim fakat son günlerde internet hızım 8-9 civarlarına düştü fakat bu sadece kablolu bağlantım için geçerli telefondan 35 mbps internet alırken kasama kablolu bağlıyken 8-9 alıyorum kasamda ve ya kablomda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü 2-3 gün...
  7. Ryuga Kishatu

Hangi İnterneti Seçmeliyim ?

Türknet kullanıcısıyım aşırı memnunum lol ve valorantda 12 ms 35 download 7 upload alıyorum 10 TL fazla verirsem 85 mpbs downloada çıkacak inanılmaz hızlı ayrıca müşteri hizmetlleri abartıldığı kadar kötü değil ne sorun yaşadıysam 1 gün içinde dönüş yaptılar
  8. Ryuga Kishatu

Türknet Çok Düşük Dowload

aga türknetle sorun yaşamayan tek kişiyim galiba download 35 6 upload 4 ms alıyorum bi sorunca türknete destek talebi açıyorum aynı gün çözüyorlar
  9. Ryuga Kishatu

Yardım Turk Telekom paket yükselttim ne zaman aktif olur?

yoğunluğa göre değişir max 4 5 gün
  10. Ryuga Kishatu

Yardım Modem olmadan internet kurulur mu?

modem olmadan kurulum olur fakat şöyle sizin anakestre kutusuna interneti tanımlarlar modem evine gelince kabloyu takar modem kurulumu yaparsın gelir internet
  11. Ryuga Kishatu

hangi internet sağlayıcıyı seçmeliyim

türknet kullanıyorum memnunum tavsiye ederim
  12. Ryuga Kishatu

Etharnet Kablosu Takınca İnternet Yavaşlıyor

sorun epic gamesin launcherindeymiş hocam :D
  13. Ryuga Kishatu

Etharnet Kablosu Takınca İnternet Yavaşlıyor

Epic gamesden oyun indiriyorum kablosuz bağlantı yapınca 1.5 mb ile indiriyor (ben 1.5 e sabitledim) kablo takınca kb ye düşüyor neden olabilir kablo başka odadan geldiğinden 7 8 metre var
  14. Ryuga Kishatu

TTNET Fiber bağlattı

hocam daha hızlı bir internete geçtiniz diye neden pinginiz artsın sorunsuz geçersiniz ping farkınıda gözle görülür şekilde hissedersiniz
  15. Ryuga Kishatu

TURKNET internet yavaşlaması

ya cidden illallah ettiriyorlar ama internet hızlı ve uygun :/
  16. Ryuga Kishatu

TURKNET internet yavaşlaması

türknete destek kaydı açın benimde 1 haftadır internetim yok hala ilgilenmiyorlar :/
  17. Ryuga Kishatu

Ping Düşürülebilir Mi?

hiç bir şey değiştirmez o anki alt yapı yoğunluğuna göre pinginiz değişir
  18. Ryuga Kishatu

İnternet tesisatından anlayanlar bakabilir mi ?

Merhaba, 1 ay önce evime internet bağlattırdım fakat gelen kurulum ekibi kablo çekme işlemini benim anlatım hatam yüzünden yapmadılar ben evde gerekli internet kablolarının olduğunu bilmiyordum kurulum ekibide 1 metre kabloya 3 TL fiyatlandıracaktı bende elektrikçiye gideceğim yarın bir problem...
  19. Ryuga Kishatu

Türknet den millenicom a geçiş

türknetde problem yaşamayan tek ben miyim her problemim 24 saat içinde çözülüyor
  20. Ryuga Kishatu

Türknet'e abone oldum fakat

endişelenmem gereken bir nokta yok yani
Top Bottom