Arama sonuçları: *

1. Ryuga Kishatu

Valorant ta yoldaş arıyorum

merhaba kral ligim şu an bronz 2 aktif olarak oynamaya yeni başladım fakat bronz elo içersinde her maç en az 30 kill alıp mvp oluyorum sana oyunla ilgili tavsiyeler verebilirim discord : Emir Poyraz#8164 valorant nick: MEDİNELİ RAHİP maç geçmişimi inceleyebilirsin
  2. Ryuga Kishatu

CS:GO 15 Dakikadır Maç Bulmuyor

aramayı iptal edip yeniden denesem olur mu ?
  3. Ryuga Kishatu

pingim düşük
  4. Ryuga Kishatu

Merhaba CS:GO oynamaya yeni yeni başladım normalde 3 dakika içinde oyun bulurdu fakat şu anda 18 dakikadır bekliyorum ve tahmini bekleme süresi artıyor normal midir ?
  5. Ryuga Kishatu

Beyler lolde Blitz LoL diye bişey gördüm kullanan varmı ?

site güvenilir porofessor gg nin kedi sitesi ayrıca porofessor gg nin yapımcısı op.gg 1604428651 ayrıca pek çok büyük e spor takımı ve e sporcular ile ortaklar
  6. Ryuga Kishatu

ayrıca modlara göre farklı rünler öneriyor aramdaysan arama göre normaldeysen normale göre ayrıca blitz kullanırken kendi rününü girmek için blitzi kapatman gerek ama burda istersen onların rünlerini kullanıyorsun tek tıkla ayarlıyor zaten
  7. Ryuga Kishatu

hayır rünleri porofessor gg çok daha iyi giriyor ve her anlamda daha iyi bir program
  8. Ryuga Kishatu

a ayrıca maçlarını analiz ederek iyi ve kötü yanlarını söylüyor
  9. Ryuga Kishatu

https://porofessor.gg/tr/download burdan indirebilirsin 1604427258 kostüm veren uygulama lol skinsdi ama artık kullanırsan ban yiyorsun sen karakteri pickleyince bi ekran geliyor o ekranda rünleri aktara basıyorsun dünyanın en iyi oyuncularının o karaktere kullandığı spell ve rünleri giriyor
  10. Ryuga Kishatu

rünlerini otomatik giriyor rakiplerinin iyi ve kötü yönlerini vs söylüyor ama onun yerine porofessor gg kullan daha iyi 1604427023 (elmas 2 yim çok işime yarıyor)
Top Bottom